Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uygur’a kendi partisinden de tepki var

Uygur’a kendi partisinden de tepki var

Son günlerde birçok kesimden büyük tepki alan Belediye Başkanı İsmail Uygur’a kendi partisinden de tepki yağıyor. Torbalı Cemevi’nin kuruluşunda önemli pay sahibi, Cumhuriyet Halk Partisi üyesi Muhittin Cengiz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İsmail Uygur’un “CHP’yi Torbalı’da bitirmeye çalıştığını” iddia etti.

İşte o yazı:

Ne yazık ki sana Sayın ….. bilmem ne! diyemiyorum.

Yazıma başlamadan önce senin belediye başkanı olman için lehine yaptığım öngörüler ve gösterdiğim çaba nedeniyle Torbalı kamuoyundan özür diliyorum. Oldukça çok yanılmışım.

Torbalıya 15 yıldır bütün zorluklarına rağmen şartsız hizmet eden, etmey de devam edecek bir kişi ve seni de bir bilenin olarak seninle ilgili görüş ve kanaatimi buradan paylaşmak istiyorum. Aslında bunları yüzüne söyleyebilmek için o kadar çaba sarfettim, araya ADAMLAR koydum. Ancak yine de olmadı. “Nasip burayaymış”

Buradaki sözüm ona savunmanı dibine kadar okuyup inceledim. Yine taktik, yine taktik… Her zaman yaptığın gibi bireysel suçunu birilerine daha paylaştırarak hafifletmek, birilerini aldatamak ve hedef şaşırtmak gayreti-telaş…

Bu taktiğin tutuyor mu? Malesef ki tutuyor, gördük-şahit olduk. Ancak bundan gayri “At terli, artık yemez”

Hak yememek lazım. Birinci dönemin iyiydi. Ama kişisel beceriksizliğin ve egon nedeniyle sonunu getiremedin. Çok basit bir hatan (ego-kin) nedeniyle ceza aldın “ Bir çuval inciri berbat ettin”

Sonraki seçimde; partine “Benim olmadığım yerde Torbalıda başarı olmaz” ı ıspatlamak için parti adayı kazanmasın maksadıyla elinden gelen herşeyi yaptın…

Veee sonuç belli…

Bu dönemdeki seçimde de sen yukarılarda PAZIL OLUŞTURURKEN bundan habersiz Torbalı sakinleri iyi niyetle Belediye başkanlarını belirlemeye çalışıyorlardı.

İşte bunda ne yazık ki benim de bireysel günahım oldu ve seni seçtik. Ancak çok yazık olmuş…

Tabii ki senin bireysel EGOnu ve KİNini tatmin etmek için kamuoyunu en yüksek kademeler önünde (ki onları da yanıltarak, şapkalarını öne düşürdün) riyakarca, bu nedenle planlı davranabileceğini nereden bilebilirdik !

Ki şeytanın bile aklına gelmezdi ama sayende zuhur etti.

Gelelim günümüze, geldiğin günden bu güne ne yazık ki hep yediğin  BİREYSEL NANELER konuşuluyor. Bunların hiçbirisinin partinle -belediyeyle en küçük bir alakası yok. Kamuoyunu boşuna yanıltma. Onlar da senden oldukça çok rahatsız.  Görevle ilgili en küçük bir olumlu şeyin yok, olmadı.

Hep kırmak, hep dökmek, hep OCAK SÖNDÜRMEK…

Hangi birisini söyleyelim ki! Bu yıkımları vijdanlı olan herkes biliyor.

Bu kısa zaman içinde birçok insana bireysel BORÇ TAKTIN. Bunlardan birisi de benim. Bana neden ve niçin borçlu olduğunu yakinen bilirsin. Birçok kişi de biliyor. Burada tekrarlamaya gerek yok. Belki birçok insan taktığın borçları almak için öbür dünyaya havale etmiş olabilir, ancak ben alacağımı bu dünyada tahsil etmek taraftarıyım. Benim de şükrüm o ki, inşallah alacağımı tahsil etme fırsatını Allah bu dünyada nasip eder.

Çünkü bu kadar önemli bir alacak için olsa dahi birdaha seninle karşılaşmak istemem. “Ocaklardan ırak”.

ARTIK BİLİNİYOR…

Sen Torbalı halkına bu ezaları bilerek ve isteyerek yapıyorsun, öyle ki -iki taraftan da cüz- hem kendi kinini kusmuş oluyorsun. Hem de senden sonra (çünkü senden sonrası tufan) göreve talip olacakların önünü kesmek, onları da çıkmaza sokmak istiyorsun.

Bundan sonra senin Torbalı da asla olmayacağını sen de çok iyi biliyorsun.

Gerçi buradaki savunmanda “olacağım” diyorsun ammaa “o hamur artık çok su götürür”. Bu şansını sen çoktaan kaybettin. Bu zamana kadar taktığın bireysel borçlarını hangi bir alacaklıya ne ile ne şekilde ödeyebileceksin ki!

Sözün kısası BİREYSEL ÖZRÜNE bir başkalarını da ortak edip onların da geleceğine İPOTEK KOYDURMA.

Senin biran önce Torbalı kamuoyundan bir şekilde ayıklanman herkesin hayrına olacaktır. Buna ne yazık ki sen de dahilsin.

Benim görüş ve kanaatim sonuç olarak böyle…

Umarım herkes kendine bu yazıdan bir pay çıkarır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ