Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Göztepe’de Uygur tepkisi dinmiyor

Göztepe’de Uygur tepkisi dinmiyor

İzmir’in en köklü spor kulüplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü aleyhinde açıklama yapan Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’a tepkiler dinmiyor. Uygur’a önce taraftar dernekleri sosyal medyada tepki göstermişlerdi. Ardından İzmirli işadamları yaptıkları basın açıklaması ile tepkilerini dile getirmişlerdi. İşadamları yazılı bir açıklama yaparak, “Tüm İzmir’de ve Torbalı’da yaşayan Göztepe’liler tavrınızı, ‘yaptırmayacağım’ inadınızı, çirkinleşen sözlerinizi asla unutmayacak, yeri geldiğinde sözlerini söyleyeceklerdir.” İfadelerini kullandılar.

SEPİL, “UYGUR’UN AÇIKLAMALARI CEVABI HAK ETMİYOR”

Birkaç gün önce de Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil Torbalı’daki arazi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Oraya gençler için tesis, okul yapacaktık. Sadece futbol altyapısı olmayacaktı. Futbol sahalarının yanında spor salonu, okul, yüzme havuzu planlıyorduk. Sadece futbol altyapısına değil diğer amatör branşlara da hizmet edecekti. Mevcut Belediye Başkanının açıklamaları cevabı hak etmiyor. Göztepe politika üstüdür. Bizi politika içine çekmeye çalışanlar, çekemezler” dedi.

OSYAL MEDYADA ‘TT’ OLDU

SON olarak da başta Göztepe taraftarları olmak üzere İzmir’deki birçok sporsever Uygur’a tepkilerini dile getirdiler. #GöztepeTaraftarıHesapSoracak hashtagı açan gençler bir anda gündemin zirvesine çıktılar. Binlerce İzmirli vatandaş, Uygur’a tepki göstererek, hesap soracaklarını dile getirdiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ