Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Torbalı, ‘tek yürek’ oldu

Torbalı, ‘tek yürek’ oldu

Ermeni güçlerinin, Azerbaycan’daki sivil yerleşim alanlarına düzenlediği saldırılara tüm yurttan büyük tepkiler yağıyor. Hükümetin farklı kademelerinden kardeş Azerbaycan’a destek mesajları verilirken, Torbalı’dan da ‘İki devlet, tek millet’ sesleri yükseldi.

KAYA, “MİLLETİMİZ CAN AZERBAYCAN’IN YANINDADIR”

Ermeni saldırılarına tepki gösteren ve Azerbaycan’a destek mesaj yayınlayan ilk isim AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya oldu. Sosyal medya hesabından Türkiye-Azerbaycan askeri tatbikatına dair görseller paylaşan Kaya, “Ermenistan’ın, dost ve kardeş ülke Azerbaycan’da sivilleri de hedef alan alçak saldırısını kınıyor ve şiddetle lanetliyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Büyük Türk Milleti, her zaman olduğu gibi bugün de aziz kardeşlerimizin, can Azerbaycan’ın yanındadır” ifadelerini kullandı.

UYGUR, “BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM”

Ermenistan’a tepki gösteren isimlerden biri de Belediye Başkanı İsmail Uygur oldu. sosyal medya hesabından Azerbaycan’a destek açıklaması yapan Uygur, “Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik silahlı saldırısını şiddetle kınıyorum. Kardeşlerimizin yanındayız. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, Azerbaycan halkına, milletimize başsağlığı diliyorum.” İfadelerini kullandı.

GÜNAYDIN, ERDOĞAN’IN MESAJINI PAYLAŞTI

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın da Ermenistan saldırısına kayıtsız kalmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajını yayınlayan Günaydın, Azerbaycan halkına destek verdi.

İşte Torbalı’dan o tepkiler;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ