Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Nokta Oto Servis rekor kırdı


Bir yıl önce hizmet vermeye başlayan Nokta Oto Servis, şimdiye kadar 3 Bin 960 aracın bakımını ve tamirini yaparak büyük bir rekora imza attı. Serkan Yılmaz ve Fatih Gani’nin ortaklığında kurulan firma, her marka ve modelde aracın bakımını ve tamirini yapıyor. Bir yıl gibi kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Nokta Oto Servis, araç bakımı ve tamirinde Torbalı halkının ilk tercihi oldu.

LÜKS MARKA ARAÇLARIN İLK TERCİHİ

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesi’nde bir yıl önce kurulan Nokta Oto Bakım ve Servis, kurulduğu günden itibaren Torbalı halkının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Serkan Yılmaz ve Fatih Gani ortaklığında kurulan firma, bir yılda 3 Bin 960 aracın bakımını ve tamirini yaptı. Uygun fiyat ve kaliteli orijinal yedek parça ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Nokta Oto Servis, lüks marka ve modelde araçların da ilk tercihi oluyor.

15 KİŞİLİK UZMAN EKİP

Araç bakımında fark yaratan Nokta Oto Servis, 15 kişilik uzman kadrosu ile güven veriyor. Bakım ve tamirini yaptıkları her aracı sisteme kaydettiklerini belirten firma ortaklarından Serkan Yılmaz, “Yaklaşık 1 yıl önce kurduğumuz firmamızda bugüne kadar 4 Bin’e yakın aracın bakımını ve tamirini yaptık. Uygun fiyatımız ve kaliteli orijinal yedek parça hizmetimizle Torbalı halkının tercihi oluyoruz. Firmamızda ayrıca bakım ve tamiri yapılan tüm araçlarımızı sisteme kaydediyoruz. Her hangi bir müşterimiz 5 yıl sonra bile geldiğinde, yapılan işlemi sistemde görecektir” dedi.

“TORBALI HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Arızalanan araçları çekici ile bulundukları yerden alıp, tamirini yaptıktan sonra müşterilerine teslim ettiklerini belirten Yılmaz, “Yaklaşık bir yıl önce kurulmamıza rağmen Torbalı halkının bizi tercih etme sebebi sunduğumuz müşteri memnuniyeti ve güvendir. 15 kişilik uzman ekibimizle hiç hata payı olmadan Torbalı halkına hizmet veriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ