Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uygur’dan ‘500 gün’ raporu

Uygur’dan ‘500 gün’ raporu

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen toplantıya katılarak görevde geçirdiği 500 günü anlattı. Uygur, 500 günde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe belediye başkanlarıyla toplantılarına devam ediyor. Bugün aralarında Torbalı’nın da olduğu 8 ilçe belediye başkanı ile bir araya gelen Başkan Soyer, ilçe belediyeler ile koordinasyonu sağlayarak yurttaşların sorunlarına hızla çözüm üretmek için yatırımları öncelik sırasına göre planladıklarını söyledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, haftaya ilçe belediye başkanları toplantısı ile başladı. 30 ilçede hizmet sürelerinin 500 gününü tamamlayan ilçe belediye başkanlarının bugüne kadar kendi ilçelerinde gerçekleştirdiği yatırımların, devam eden projelerin ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile hayata geçirmek istedikleri projelerin ele alınarak yol haritasının oluşturulduğu toplantıların üçüncüsünde 8 belediye başkanı sunum yaptı.

UYGUR SUNUM YAPTI

Toplantıda Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur da bir sunum yaptı. Uygur, 500 günde Torbalı Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları anlattı. Özellikle pandemi döneminde Torbalı Belediyesi’nin aktif bir rol üstlendiğini belirten Başkan Uygur, ilçede yarım kalan birçok çalışmanın da kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Uygur’un belediye meydanında yapmayı planladığı yeni belediye hizmet binası ve katlı otopark projesi için de Büyükşehir Belediyesi’nden destek istediği öğrenildi.

BELEDİYE BÜROKRATLARI HAZIR BULUNDU

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, İzmir Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcıları ve belediye bürokratlarının hazır bulunduğu toplantıda Başkan Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde devam eden yatırımları hakkında bilgi verdi, bazı çalışmaların da hızlandırılması için bürokratlarına talimat verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ