Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Künarlıoğlu Gazete Torbalı’ya konuştu

Künarlıoğlu Gazete Torbalı’ya konuştu

İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kaya’ya verdiği röportajda parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. 28 yaşındaki genç başkan, göreve geldiği günden bu yana gösterdiği performansla göz dolduruyor

İyi Parti ilçe başkanı olarak göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan Ahmet Künarlıoğlu, ortaya koyduğu performans ile partili partisiz birçok kesimin takdirini kazandı. 28 yaşındaki genç ilçe başkanı, siyasi çizgisiyle dikkat çekiyor. Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Künarlıoğlu, “Zor ve meşakatli bir göreve talip olduk. Yola çıkarken de dostlarımızı ona göre seçtik. Allah’ın izniyle parti teşkilatımızla birlikte bugüne kadar birçok çalışmaya imza attık. İyi Parti olarak önümüze büyük hedefler koyduk. Bu hedeflerin bizlere sağladığı motivasyonla da çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

PARTİNİN ÜYE SAYISI HIZLA ARTIYOR

Üye kayıtlarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Künarlıoğlu, “Başta gençlerimiz ve kadınlarımız olmak üzere partimize çok yoğun bir ilgi var. Üye kayıtlarımız son dönemde oldukça artmış durumda. Daha önce farklı siyasi partilere üye olup, şimdi İyi Parti çatısı altında aktif siyaset yapmak isteyen çok sayıda vatandaşımız var. Bu kadar üyelik talebi gelince biz de 17 Ekim’de bir rozet takma töreni düzenlemeye karar verdik. Beyaz Kafe’de, pandemi tedbirleri kapsamında, partimize katılmak isteyen vatandaşlarımız için bir rozet töreni düzenleyeceğiz. Üye olmak isteyen vatandaşlarımız için bir de kolaylık sağlıyoruz. Ayağına kadar gidip, üye kayıt işlemini gerçekleştiriyoruz” dedi.

KADIN CİNAYETLERİNE KARŞI FARKINDALIK OLUŞTURDU

Son dönemlerde artan kadına yönelik şiddet olaylarına dikkat çekmek için Torbalı’nın birçok bölgesine afiş astıklarını belirten Künarlıoğlu, “İyi Parti olarak kadına bakış açımız bellidir. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener de bu konuda görüşlerini sık sık dile getirmektedir. Hatta son gerçekleştirdiğimiz kongrenin ana konularından biri kadınlarımıza yönelik artan şiddet olaylarıydı. Biz de İyi Parti İlçe Teşkilatı olarak bu konuya dikkat çekmek, ilçemizde bir farkındalık oluşturmak için afişler astık. Kadınlarımızın ve çocuklarımızın yanında olmaya, bu konuda çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

KÖYLÜLERE DESTEK VERDİLER

Son olarak Yazıbaşı’da mermer ocaklarına karşı bölge halkı ile beraber ortak açıklama yapan İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, “Torbalı bir yönü ile sanayi kenti olduğu gibi, bir yönü ile de tarım kentidir. Metropolis Antik Kentimiz ile beraber Torbalı’nın ilerde turizm yönü de gelişecektir. Böyle bir ilçede doğaya ve çevreye zarar verecek her türlü adımın karşısındayız. Bugün Yazıbaşı’da, yarın başka bir mahallemizde benzer adımlara karşı vatandaşlarımızın yanında oluruz. İyi Parti olarak bugüne kadar hep köylümüzün, çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

PARTİ BİNASI DOLUP TAŞIYOR

Son dönemde gerçekleşen yeni katılımlarla beraber İyi Parti ailesinin giderek genişlediğine dikkat çeken İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, “Özellikle Perşembe günleri pazara gelen vatandaşlarımız, köylerden gelen vatandaşlarımız mutlaka parti binamıza uğruyorlar. Haftanın diğer günlerinde de parti binamız sürekli açık ve misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız gelip dertlerini, sorunlarını bizlere anlatıyorlar. Çözebileceğimiz konularda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Elimizden gelmeyen konularda da vatandaşımızın derdine ortak oluyoruz” dedi.

ESNAF ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK

Parti teşkilatı olarak esnaf ziyaretlerine ağırlık verdiklerini belirten Künarlıoğlu, “İçinde bulunduğumuz ekonomik buhrana bir de pandemi eklenince zaten zor durumda olan esnafımız daha da zora girdi. Ziyaret ettiğimiz esnaflarımız borçlarını ödeyemediklerini, faturalarını ödeyemediklerini, kiralarını ödeyemediklerini bizlere anlatıyorlar. Esnafın içler acısı hali bizleri de derinden yaralıyor. Böyle devam ederse birçok esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalacak. Maalesef esnafımız bu pandemi döneminde yeterli desteği göremedi” dedi.

AHMET KÜNARLIOĞLU KİMDİR?

İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, 1992 yılında Pamukyazı’da dünyaya geldi. 2015’te Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Künarlıoğlu, 2016 yılında Yakındoğu Üniversitesi, 2020 yılında da Anadolu Üniversitesi Emlak ve Gayrimenkul Yönetimi’nden mezun oldu. Üç alanda diploma sahibi olan 28 yaşındaki genç ilçe başkanı evli ve bir çocuk babasıdır. Torbalı’nın başarılı işadamlarından olan Künarlıoğlu, Emlak, Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe hizmet veriyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ