Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

MHP İzmir İl Kongresi’ne Torbalı damgası

MHP İzmir İl Kongresi’ne Torbalı damgası

MHP İzmir İl Kongresi tamamlandı. Kongrede tek aday olarak çıkan mevcut İl Başkanı Veysel Şahin delegelerden aldığı 547 oyla güven tazeledi. Kongreye MHP Torbalı İlçe Teşkilatı damga vurdu

İzmir’de 9-20 Eylül tarihleri arasında 30 ilçe kongresini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi, bugün Tarihi Havagazı Fabrikası’nda il kongresini gerçekleştirdi. Pandemi koşulları nedeniyle kısıtlı katılım ile gerçekleştirilen kongreye tek aday olarak katılan mevcut İl Başkanı Veysel Şahin, delegelerden aldığı 547 oy sonrası güven tazeledi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kongreye MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in yanı sıra, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın, İzmir Milletvekilleri Tamer Osmanağaoğlu ve Hasan Kalyoncu, MHP MYK üyesi Hasan Zeyrek, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’da katıldı. Kongrede Divan Başkanlığı’na MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın seçildi.

TORBALI TAM KADRO KATILDI

MHP İzmir İl Kongresi’ne Torbalı’dan da yoğun bir katılım gerçekleşti. Başta İlçe Başkanı Veli Kaçar ve Ülkü Ocakları Başkanı Zekeriya Hançer olmak üzere il delegeleri tam kadro bulunarak oy kullandılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ