Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İyi Parti’den gövde gösterisi

İyi Parti’den gövde gösterisi

İyi Parti torbalı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen rozet takma töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Törene İyi Parti TBMM Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu, İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, İyi Partili Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Kent Konseyi Başkanı Sefer İpekli ve çok sayıda partili vatandaş katıldı. Beyaz Kafede gerçekleşen rozet takma töreni, yoğun katılımla gövde gösterisine dönüştü.

KÜNARLIOĞLU: “YERELDE VE GENELDE İKTİDARA YÜRÜYORUZ”

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, önemli mesajlar verdi. Künarlıoğlu, “Çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener önderliğinde, cesurlar hareketi olarak anılan bu yürüyüşte 32 milletvekilimiz ile mecliste temsil ediliyoruz. Bizler bu davanın yılmaz neferleri olarak durmadan, yorulmadan hedefimiz olan hem yerelde, hem de genelde iktidara yürümeye devam edeceğiz. Bugün burada aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla mücadelemize daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Ailemize yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.

KIRKPINAR: “BAYRAĞIMIZI TAŞIYAN VEKİLLERİMİZ, BELEDİYELERİMİZ VAR”

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, “Bugün aramıza katılacak, bu iyilik hareketinin bir neferi olarak yanımızda mücadele edecek arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Sizlerin, başımızın üstünde yerini var. Önümüzdeki hafta parti olarak 3.yılımızı doldurmuş olacağız. İyi Parti bugünlere engelleri aşarak, büyük mücadeleler vererek geldi. Çok şükür bugün bayrağımızı taşıyan vekillerimiz, belediye başkanlarımız var. Millet İttifakı olarak iktidara giden bu yolda Allah bizleri utandırmasın” dedi.

DERVİŞOĞLU’NDAN İLÇE TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR

İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu, “Bugün bizleri burada, bu güzel tören vesilesiyle bir araya getiren İlçe Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İktidara giden bu yolda güçlenerek yürümeye devam ediyoruz. İyi Parti’yi kurduğumuzda Türkiye siyasi bir çıkmazın içindeydi. İş başında bulunan iktidar aldığı kararları dayatıyordu. Bugün Türkiye’yi yöneten partili hükümet sistemi, siyasi partilerin önünü kapatabilecek stratejiler barındırıyordu. Böyle bir süreçte milletimizin İyi Parti’ye ihtiyaç duyduğunu fark ettik. Bu partiyi hep beraber kurduk, bu partinin sahibi sizlersiniz. Bu partinin sahibi Türkiye’dir, İzmir’dir, Torbalı’dır” dedi.

UYGUR DA ROZET TAKTI

Adalet duygusunun zedelendiğini belirten Dervişoğlu, “İnsanlarımız artık kendini adalet güvencesinde hissetmiyorlar. Ama merak etmeyin, bizler sizden aldığımız güçle sonuna kadar iktidarın yanlış uygulamalarına direneceğiz” dedi. Dervişoğlu konuşmasını tamamladıktan sonra partiye yeni katılan vatandaşlara rozetlerini taktı. CHP’li Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur da rozet takma törenine katılarak, İyi Parti’ye yeni üye olan bir vatandaşa rozetini taktı. Dervişoğlu, Uygur’un rozet takması hakkında gazetecilere bir açıklama yaparak, “Sayın başkanımız bu ilçenin şehrül emini olduğu için ve bizim de desteklediğimiz bir isim olduğu için kendisinden ricada bulunduk, o da sağ olsun bizleri kırmayarak bir üyemizin rozetini kendi elleriyle taktı” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ