Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Çalınan evrakla 3 Milyon TL zarar gördü

Çalınan evrakla 3 Milyon TL zarar gördü

Bir süreden beridir ilçe gündemini meşgul eden Saygın Asansör-Aymer İnşaat arasındaki çekişme ortaya çıkan bir video ile yeni bir boyut kazandı. Torbalı’da faaliyet gösteren Saygın Asansör firmasının sahibi Özgür Türkyılmaz hakkında çeşitli iddialar ortaya atan Aymer İnşaat yetkilisi Aytekin Yıldırım’ın güvenlik kamerasına takılan görüntüleri üzerine gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. İşadamı Yıldırım’ın gizlice elde ettiği bir evrakla Saygın Asansör’e yüklü miktarda maddi zarar verdiği iddia ediliyor.

GÖRÜNTÜLER HERŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI

Ortaya çıkan videoda, işadamı Aytekin Yıldırım’ın, Saygın Asansör firmasına giderek, orada bulunan bir kişiyi fotokopi çekmesi için dışarıya gönderdiği, bu sırada firmaya ait özel bir evrak klasöründen sözleşme olduğu ileri sürülen bir evrakı gizlice alarak cebine koyduğu iddia ediliyor.

VİDEO MAHKEMEDE DELİL OLACAK

Bu gelişme üzerine bir açıklama yapan Saygın Asansör yetkilisi Özgür Türkyılmaz, “Aytekin Yıldırım yüzünden yaklaşık 3 Milyon TL zarar ettim. Hala borcunu ödüyorum. Gizlice çevirdiği işlerin ortaya çıkmasından mutluyum. Artık adli mercilere hesap verecek” diyerek yaşanan olayı mahkemeye taşıyacağını söyledi. Gelişmeleri takip ediyoruz

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ