Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Elleriyle yardım dağıttı

Elleriyle yardım dağıttı

İzmir depreminin ardından evini kaybeden depremzedelere yardım yağıyor. Bir yardım kampanyası da Torbalı Bahçeşehir Koleji’nden geldi. Torbalı Bahçeşehir Koleji Kurucusu Yıldırım Baytekin, afet yerine giderek depremzedelere topladığı yardımları götürdü.

OKULDA KAMPANYA BAŞLATTILAR

Bahçeşehir Koleji Master 6 Sosyal Sorumluluk Kulübü ve okul aile birliği tarafından düzenlenen yardım kampanyası kısa sürede büyük ilgi gördü. Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin destekleri ile kısa sürede toplanan yardım malzemeleri deprem bölgesine gönderildi.

BAYTEKİN’DEN TEŞEKKÜR

Torbalı Bahçeşehir Koleji Kurucusu Yıldırım Baytekin, kampanya sonrası yaptığı açıklamada, “İzmir deprem bölgesinde mağdur olan vatandaşlarımız için Bahçeşehir Koleji Master 6 Sosyal Sorumluluk Kulübü öğrencilerimizin ve Okul Aile Birliği üyelerimizin düzenlediği yardımlaşma kampanyasında toplanan malzemeleri eksiksiz bir şekilde teslim ettik. Yardım kampanyasına destek veren öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, personelimize ve hayırseverlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ