Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Diş Hastanesi’nden depremzedelere yardım eli

Diş Hastanesi’nden depremzedelere yardım eli

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanları başlattıkları yardım kampanyası ile İzmir depreminde mağdur olan vatandaşlara yardım ellerini uzattılar

İzmir’de meydana gelen depremde evlerini kaybeden vatandaşlara Torbalı’dan yardım yağıyor. Son olarak Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanları başlattıkları yardım kampanyası ile depremzedelere yardım eli uzattılar. Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü İbrahim Şimşek koordinasyonunda toplanan yardımlar, bölgede bulunan AFAD ekiplerine teslim edildi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI DEPREMZEDELERİN YANINDA

Sağlık çalışanları olarak depremzedelerin her zaman yanında olduklarını belirten Şimşek, “Evleri yıkılan yada evleri hasar gördüğü için çadırlarda kalmak zorunda olan vatandaşlarımız var. Onlara destek olmak maksadıyla başlattığımız yardım kampanyasında acil ihtiyaç malzemeleri başta olmak üzere elektrikli battaniye gibi temel ihtiyaç malzemelerini depremzedelere ulaştırdık. Sağlık çalışanlarımızı gösterdikleri bu duyarlılıktan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BİR ALKIŞ DAHA

Pandemi sürecinde büyük bir özveri ile çalışarak milletimizin gönlünde taht kuran sağlık çalışanları, deprem bölgesindeki çabaları ile bir kez daha kötü gün dostu olduklarını gösterdiler. Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Müdürü İbrahim Şimşek, yardım kampanyasına destek veren personeline teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ