Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yoğun bakımda tedavi görüyor

Yoğun bakımda tedavi görüyor

Geçtiğimiz hafta Covid-19 testi pozitif çıkan Ali Günaydın, önce Torbalı Devlet Hastanesi’nde, daha sonra durumu ağırlaşınca Manisa Şehir Hastanesi, Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altına alınmıştı. Günaydın’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren ailesi, sosyal medyada yaptıkları paylaşımda;

“Değerli dostlar,

Bilindiği gibi, babamız Ali Günaydın covid pozitif teşhisiyle Manisa Şehir Hastanesi’nde yoğun bakım servisinde tedavi görmektedir. Doktorlarımız, tüm sağlık çalışanlarımız yoğun gayret gösteriyor, aile olarak hepsine minnettarız. Siz dostlarımız da yoğun ilgi gösteriyor, sürekli bizleri arayarak hastamızın durumu hakkında bilgi almak istiyorsunuz. Hepiniz sağ olun, var olun. Arayan soran, babamızın durumunu merak edenler için genel bir bilgilendirme yapmak istedik.

Doktorlarımızdan aldığımız bilgiye göre, hastamızın akciğerlerinde çok yoğun bir tutulum mevcut ve buna yönelik olarak da solunum sıkıntısı sürüyor. Yoğun bakımda yüksek akım oksijen tedavisi uygulanıyor. Torbalı Devlet Hastanesi’nde 80-82’ler seviyesinde seyreden satürasyonları, CPAP desteği ile de birlikte 97-98 seviyelerine geldi. Orali açık, bilinci yerinde, vitalleri stabil.

Süreç uzun, hastamız yoğun bakımda izlenmeye devam edecek. Şu an için, yoğun bakıma girdiği anı milat aldığımızda kötüye giden bir tablo yok. Aksine, yavaş yavaş da olsa iyi yönde ilerleyen bir tablo söz konusu. Ancak, virüsün yıkıcı etkisini ve bu hastalıkla ilgili bugüne kadar edinilen genel tecrübeleri düşündüğümüzde, henüz bir şey söylemek için çok erken. Beklemeye, önce Allah’a sonra ise sağlık ordumuzun kahraman mensuplarına güvenmeye devam edeceğiz.

Dualarınıza talibiz, hepinize sonsuz teşekkürler.

Günaydın Ailesi”

İfadelerini kullandılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ