Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’nın yeni kuruyemişçisi

Torbalı’nın yeni kuruyemişçisi

Nostalji, Muratbey Mahallesi’ndeki Koruluk arasında bulunan basketbol sahaları karşısında hizmete girdi

KURUYEMİŞ, kahve, filtre kahve, organik gıda, şekerleme, lokum, tropikal meyve gibi ürünlerin satıldığı firmayı, 4 farklı üniversite mezunu olan Gökberk Özeker ve babası Cahit Özeker işletecek.

ÜNİVERSİTEDE, Deniş Ulaştırma İşletme, İşletme, Adalet, Moleküler Biyoloji ve Genetik okuyan Gökberk Özeker’in eşi ise fiyoterapist…

ANTİKA eşyalara merakı olan ve bunlar için birçok ülkeyi gezip, değişik eserler satın alan Gökberk Özeker, dükkanında bu eserleri de sergiliyor. Örneğin, mekanın dış kapısında gün boyu 1973 yılı üretimi olan pikaptaki plak eşliğinde müzik sizi karşılıyor.

TORBALI’DAKİ Muratbey Mahallesi ile Cumhuriyet Mahallesi’nde organik ürünlerin ve kuruyemiş çeşitlerinin satıldığı başka yerin bulunmadığını söyleyen Özeker, bu eksikliği gidermek için mağazalarını açtıklarını dile getirdi.

DAHA ilk günler olmasına rağmen gördükleri ilgiden dolayı memnun olduklarını anlatan Özeker, “Ürünlerimiz tazedir ve yediğiniz zaman diğerleri ile arasındaki farkı mutlaka anlayacaksınız” şeklinde konuştu.

ÖZEKER, sözlerine şöyle devam etti; “Dökme olarak sattığımız organik ürünler de var. Bunlar diğer marketlerdeki organik olmayan ürünlerin fiyatlarıyla aynı. Yani insanları marketteki organik olmayanların aynı fiyatına, bünyemizde sattığımız organik ürünlerle tanıştırıp kullanmalarını sağlamak istiyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ