Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Bu zeminde spor yapılır mı?

Bu zeminde spor yapılır mı?

Torbalı Belediyesi hizmette sınır tanımayarak tarlalara spor aletleri koymaya başladı. Daha önce Karakızlar Mahallesi’nde dağlık-taşlık boş bir araziye spor aletleri koyan belediye, sonrasında Ertuğrul Mahallesi’nde bir tarlaya spor aletleri yerleştirdi. Belediye son olarak benzer bir şekilde Torbalı Mahallesi’nde boş bir arsaya spor aletleri koydu.

YARALANMALARA SEBEP OLABİLİR

Spor aletlerinin toprak ve taşlık zemine konulmasını anlam veremeyen vatandaşlar, belediyenin hizmette sınır tanımadığını dile getirdiler. Öte yandan uzmanlar, bozuk zeminin spor yapmak için tehlikeli olduğunu, spor aletlerinin bu zeminde devrilip yaralanmalara sebep olabileceğini söylüyorlar.

VATANDAŞLAR KULLANMIYOR

Oldukça ağır bir malzemeden yapılan spor aletleri, birinin üzerine düşmesi durumunda çok ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Vatandaşların da bu tehlike yüzünden spor aletlerine ilgi göstermediği ve aletlerin bulundukları yerde öylece durduğu görüldü. Torbalı halkı, belediyenin spor aletlerinin bulunduğu yerleri güvenli bir şekilde zemin kaplatmasını istiyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ