Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Tarkan Türkmen geri dönüyor

Tarkan Türkmen geri dönüyor

Uzun yıllar medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Tarkan Türkmen, geri dönme kararı aldığını duyurdu. Torbalı’da yeni bir gazete kuracağını açıklayan Türkmen, “Nerede kalmıştık?” dedi

Torbalı’da uzun yıllar gazetecilik alanında başarılı çalışmalara imza atan Tarkan Türkmen, medya sektörüne geri dönüş kararı aldığını açıkladı. Torbalı’da bir boşluk olduğunu ve medya sektörünün bu boşluğu kaldıramayacağını belirten Türkmen, “Medya konusunda Torbalı’da önemli bir eksik var. Gerçekleri yazacak, yanlışların üzerine gidecek, Torbalı kamuoyunu aydınlatacak, cesur ve ilkeli yayıncılık anlayışımız ile çok kısa bir sürede yeniden Torbalı halkının karşısına çıkacağız dedi.

“BÜYÜK TORBALI, ÖDEMİŞ GAZETESİ OLDU”

Abdulvahap Olgun’un medya sektöründen çekilmesiyle ilçede yeni bir ihtiyacın ortaya çıktığını belirten Türkmen, “Büyük Torbalı gazetesinin satışı Torbalı için büyük bir kayıptır. Ödemişli bir işadamının satın aldığını duydum ve çok üzüldüm. Torbalı’da gazeteciliği Torbalılıların yapması gerekir. Zamanında sayın Abdulvahap Olgun ile çekişmelerimiz oldu, hatta mahkeme salonlarında karşı karşıya geldiğimiz zamanlar oldu, ama kendisiyle rekabet etmekten her zaman keyif aldık. Gazeteciliğine her zaman saygı duyduk ve kendimize örnek aldığımız yönleri her zaman oldu. Sayın Olgun’un medya sektöründen çekilmesi Torbalı’da büyük bir boşluk oluşturdu. Biz bu boşluğu doldurmaya geleceğiz. Büyük Torbalı gazetesinin yeni sahibi olan arkadaş da gitsin Ödemiş’te gazetecilik yapsın” dedi.

“TORBALI’DA MEDYAYI YENİDEN YÜKSELTECEĞİZ”

Torbalı Ege Gazetesi’nin de faaliyetine ara verdiğini hatırlatan Türkmen, “Büyük Torbalı ve Torbalı Ege gibi ilçemizin çok önemli iki yayın grubu vardı. Biri satıldı, diğeri faaliyetine ara verme kararı aldı. Torbalı’da yerel medya da bitme noktasına geldi. Tabi bu birilerinin işine gelebilir ama bizim gibi Torbalı’ya aşık gazeteciler bunu kabul edemez. Torbalı halkının gerçekleri öğrenebilmesi için, cesur ve ilkeli bir yayın anlayışı ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Birilerinin tekerine çomak sokmaya geliyoruz, nerede kalmıştık” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ