Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çakırbeyli’de sorun çözüldü!

Çakırbeyli’de sorun çözüldü!

4 gündür yılan hikayesine dönen Çakırbeyli olayı nihayet çözüme kavuştu. Belediye ile muhtarlık ortak bir çözümde anlaştılar. Alınan karara göre muhtarlık binasında hem muhtarlık hizmeti verilecek, hem de belediyenin evde bakım hizmeti verilecek. Belediye yetkililerinden elde edilen bilgilere göre, muhtarlık binasında Torbalı Belediyesi’nin sağlık ekipleri de görev yapacak. Çakırbeyli’de kurulacak olan sağlık ekibi, civar köylerde de sağlık taramaları ve evde bakım hizmeti verecek.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Sorunun çözüme kavuşmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Çakırbeyli Muhtarı İbrahim Kabaca, “Bu sorunun çözümünde büyük pay sahibi olan İlçe Kaymakamımız Sayın Ercan Öter, AK Parti Torbalı İlçe Başkanımız Selman Günaydın ve MHP İlçe Başkanımız Veli Kaçar başta olmak üzere, tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Muhtarlık binamızda, belediye tarafından sağlık hizmeti verileceği söylendi. Köyümüzün yaş ortalaması oldukça yüksek, insanlar hastaneye gidip gelmekte zorluk çekiyorlar. Torbalı Belediyesi yetkililerine bu ince düşüncelerinden dolayı şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ediyorum. Hayırlısı olsun” dedi.

GÜNAYDIN: TORBALI BELEDİYESİ’NİN ‘BEN YAPTIM OLDU’ ANLAYIŞIYLA YÖNETİLEMEYECEĞİNİ UMARIM ANLAMIŞLARDIR 

Çakırbeyli’deki sorunun çözüme kavuşmuş olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın ise, “Biz ilk günden beri belediyenin kararının haksız ve hukuksuz olduğunu belirttik. Yapılan yanlıştı. Zor oyunu bozdu, yanlıştan dönmek zorunda kaldılar. Torbalı Belediyesi’nin ‘ben yaptım oldu’ anlayışıyla yönetilemeyeceğini umarım anlamışlardır. Uzlaşı nedir, halka saygı nedir, demokrasi nedir, hukuk nedir, saygı nedir, siyasi etik nedir bunu öğrenecekler. Sorunun çözümünde emeği geçen Kaymakamımız Ercan Öter başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Evde sağlık hizmeti, Torbalı’da AK Parti Belediyesi döneminde başlayan ve vatandaşlarımızdan da büyük takdir toplayan önemli bir hizmettir. Çakırbeyli’de personel görevlendireceklerini söylüyorlar. Bu hizmetin verilip verilemeyeceğini de göreceğiz, takipçisi olacağız. Hayırlısı olsun” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ