Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Muhtar, suç duyurusunda bulunacak

Muhtar, suç duyurusunda bulunacak

Belediye Başkanı İsmail Uygur’un İzmir’de bir internet sitesine verdiği röportajda, Çakırbeyli muhtarı İbrahim Kabaca’ya “Soytarı Muhtar” demesi büyük tepki topladı. Muhtar Kabaca suç duyurusunda bulunacağını açıklayarak, Uygur’a sert bir yanıt verdi.

İşte muhtar Kabaca’nın açıklaması;

BUNDAN SONRA SENİN ADIN İSMAİL UYGUR DEĞİL, İSMAİL UYDUR!

Belediye Başkanı İsmail Uygur şahsıma ‘Soytarı muhtar’ diyerek, hem şahsıma, hem de benim şahsımda kamu görevi yapan tüm muhtarlarımıza hakaret etmiştir. Kötü söz sahibine aittir.

Torbalı’yı yöneten bir belediye başkanı bu kadar yalan söyler mi, bu kadar belden aşağı konuşur mu? Senin seviyene inip, senin üslubunla konuşmayı kendime zul sayarım. Gerekli hukuki süreci de yarından itibaren başlatıyorum.

Evinden bile çıkmadın, köyümüze bile gelmedin, oturduğun yerden uydurup duruyorsun. 80-90 yaşındaki köylülerimizin karşısına belediye işçilerini diktin. Bütün belediye personelini köyümüze gönderdin. Her türlü tahrik ve provokasyonu sen yaptın. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu’na rica ettim, birkaç gün erteleyin dedim, zabıta memurlarını geri çekin dedim. Zorbalıkla da olsa burayı tahliye edeceğiz, talimatı öyle aldık dediler.

Bu bina bizlere atalarımızdan kaldı. Yazı gönderip “ceketini al çık, oraya stratejik araştırma birimi kuracağız” dedin, yazısı burada duruyor. Sonra “R” yaptın sağlık birimi dedin kabul ettik. Şimdi de ilerden “U dönüşü” yapıyorsun taziye evi yaptıracaktık diyorsun. Köyümüzde bir taziye evi zaten var, ama sen hiç dışarı çıkmadığın için bunu bilmiyorsun tabi.

Cami hocamıza iftira atıyorsun, o akşam cami hoparlöründen anonsu köyümüze dışarıdan gelen bir vatandaş yapmış. Zaten anında müdahale edip, yarıda kestirdik.

Vali bey jandarma gönderdi diye kızıyorsun. İyi niyetli olsan, jandarmadan niye rahatsız oluyorsun? Onlar orada nöbet tutmasaydı belki de kapıyı kırıp zorla içeri girecektin, senin niyetini biz bilmiyor muyuz?

Senin partinden bile başta Seyit Torun ve Murat Bakan olmak üzere Genel Merkez düzeyinde beni arayıp, “Muhtarım sen haklısın” dediler. Kendi partinin genel merkez yöneticileri bile seni ciddiye almıyor, takmıyorlar… CHP Genel Başkan Yardımcısı sayın Seyit Torun beni arayıp, “Parti olarak Türkiye genelinde hiç oy almadığımız mahallelerde bile tüm muhtarlarımıza muhtarlık binası tahsis ediyoruz, Belediye Başkanı ile görüşeceğim” dedi. Ama seni aradıklarında onlara da yalan söyleyip, “O köyden hiç oy almadım, o yüzden yapıyorum bunu” demişsin.

İlk günden itibaren, bizlere yapmak istediğin zulme karşı sağ olsun başta köylü vatandaşlarımız ve tüm Torbalı halkı olmak üzere, bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya, İlçe Kaymakamımız sayın Ercan Öter, AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın ve MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar yanımızda durdular, senin zulmüne izin vermediler. Köye geldiğiniz gibi de gittiniz. Keşke CHP İlçe yönetimi de gelip yanımızda dursaydı, bizlere destek verseydi. Gerçi milletvekilleriniz arayıp desteklerini ilettiler, onlara da çok teşekkür ediyorum.

Ben atalarımdan bizlere kalan, köylülerimizin, babalarımızın, amcalarımızın bağışları ile inşa edilen muhtarlık binamızda hizmet vermeye devam ediyorum.

Seni de kendi yalanlarınla baş başa bırakıyorum İsmail Uydur!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ