Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Yeni ambulanslar göreve başladı

Yeni ambulanslar göreve başladı

Pandemi ile beraber iki kat önemi artan sağlık hizmetleri, Torbalı’da iyileştirilmeye devam ediyor. Uzman hekim, hemşire ve diğer sağlık memurlarının artmasıyla beraber, daha iyi sağlık hizmetine kavuşan Torbalı’da son olarak 112 Acil Servis Ambulansları da yenilendi

Sağlık alanında önemli bir değişim yaşanan Torbalı’da, yenilikler bitmiyor. Son olarak da 112 Acil Servis ambulansları yenilerek, hizmet vermeye başladılar. Torbalı, Yazıbaşı ve Ayrancılar’da 7 gün 24 saat hazır bekleyen ambulanslar, acil durumlarda vatandaşın imdadına yetişiyorlar. İlçede bulunan ve artık hizmet veremeyecek duruma gelen ambulanslar, son model yeni ambulanslarla değiştirildi. Şimdi 4 ayrı noktada Torbalı halkına hizmet vermeye başladılar.

GÜNAYDIN: “TORBALI HALKI HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Torbalı halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Sağlık hizmetlerine her zamankinden çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, eksiklerimizi ivedi bir şekilde tamamlıyoruz. Torbalı’da 4 ayrı noktada hizmet veren ambulanslarımız eskimişlerdi. Bu sıkıntımızı Sağlık Bakanlığımıza ilettik. Onlar da sağ olsunlar bu talebimize olumlu yanıt vererek ilçedeki eskimiş ambulanslarımızı yenileri ile değiştirdiler. Sağlık Bakanlığımız tarafından Torbalı’ya gönderilen ambulanslarımız hemşehrilerimize hizmet vermeye başladılar. Tüm Torbalı halkına hayırlı ve uğurlu olsun, vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ