Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Günaydın, kongreyi değerlendirdi

Günaydın, kongreyi değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile dün gerçekleşen AK Parti İzmir İl Kongresi’nin ardından bir açıklama yapan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, teşkilatına ve kongreye yoğun ilgi gösteren Torbalı halkına teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen AK Parti İzmir İl Kongresi sonrası bir açıklama yapan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, hem teşkilatına hem de kongreye yoğun ilgi gösteren Torbalı halkına teşekkür etti. Yaklaşık 100 otobüs ve binek araçlarla beraber Torbalı’dan 5 Binin üzerinde bir katılımın sağlanması nedeniyle büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Günaydın, listede Torbalı’dan 5 ismin olmasını da Torbalı için memnuniyet verici olarak değerlendirdi.

TORBALI HALKI, AK PARTİ VE ERDOĞAN’A BİR KEZ DAHA SAHİP ÇIKTI

Her mitingte ve kongrede Torbalı’nın üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdiğini hatırlatan Günaydın, “AK Parti’nin her mitinginde, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her İzmir ziyaretinde Torbalı üzerine düşeni fazlasıyla yapmış, hem AK Parti’ye, hem de sayın Cumhurbaşkanımıza verdiği desteği göstermiştir. Dün gerçekleştirdiğimiz kongre ile Torbalı halkı bir kez daha bu desteğini yinelemiş, davası uğruna bir kez daha yollara düşmüştür. Gösterdiği bu teveccüh nedeniyle Torbalılı hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

TEŞKİLATIMIZ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTI

Kongre öncesinde AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın yoğun bir çaba gösterdiğini ifade eden Günaydın, “Kongremizin hazırlıklarına günler öncesinden başlamıştık. Ana kademe, kadın ve gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız, sade üyelerimiz ve AK Parti’ye gönül vermiş tüm vatandaşlarımız günler öncesinden hummalı bir çalışma yürüttüler. Neticede Torbalı’mıza yakışır bir katılımın gerçekleşmesini sağladılar. Tüm parti teşkilatıma da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

LİSTEDE TORBALI’DAN 5 KİŞİ VAR

AK Parti İzmir İl Kongresi’nde Büyük Kurultay Delegesi olarak listeye giren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, yönetimde de Torbalı’dan 4 ismin olduğunu söyledi. Günaydın, “Daha önce İl Yönetimi’nde Torbalı’mızı, partimizi önemli hizmetlerde bulunmuş ve performansı ile hepimizin takdir ettiği Feyim Özçelik temsil ediyordu. Bu kongre ile beraber bu sayı 4’e yükseldi. Eski ilçe başkanımız, teşkilatımıza uzun yıllar ağabeylik yapmış olan, Torbalı’da birçok seçim başarısı göstermiş olan Hasan Akbıyık ağabeyimiz de yeni dönemde İl Yönetim Kurulu üyesi olarak partimize hizmet verecek. İl Yönetimi’nde Torbalı’mızı temsil eden 25 yaşında genç bir kardeşimiz olan Gizem Akyüz de bulunuyor. İl Gençlik Kolları’nda gösterdiği başarı ile bu dönem İl Yönetimi’nde görev aldı. Yine Torbalı’da partimizin hemen her kademesinde birçok önemli görevler üstlenen Oğuzhan Çelik de bu dönem İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapacak. Görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

EN YÜKSEK OYU TORBALI’DAN ALACAĞIZ

İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin 2023 ve 2024 seçimlerine yönelik söylediği sözlere atıfta bulunan Günaydın, “İl Başkanımız partimizin 2023 ve 2024 seçimlerindeki İzmir hedefimizi ortaya koydu.  Her iki seçimde de birinci parti olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki her iki seçimde de AK Parti İzmir’de Cumhur İttifakı olarak birinci parti olacak, en yüksek oyu da Torbalı’dan alacağız. Bütün çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ