Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de 3 dönem meclis üyeliği yaptı

CHP’de 3 dönem meclis üyeliği yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 3 dönem belediye meclis üyeliği yapmış olan, Çaybaşı’nın sevilen isimlerinden Çetin Sarı, İsmail Uygur ve CHP İlçe Yönetiminin ayrımcılık yaptığını söyleyerek AK Parti’ye üye oldu. Uygur ve mevcut CHP yönetiminin anti-demokratik tavırlarından rahatsızlık duyan, başarılı siyasetçiye rozetini AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın takdim etti.

BU CHP, ATATÜRK’ÜN KURDUĞU CHP DEĞİL

Sık sık Atatürk çizgisinden uzaklaşmakla, halktan kopmakla eleştirilen, birçok milletvekilinin ve belediye başkanının bu nedenle istifa ettiği CHP’de bir istifa da Torbalı’da gerçekleşti. Uzun yıllar CHP çatısı altında aktif siyaset yapan, partinin çeşitli kademelerinde önemli görevler üstlenen, 3 dönem de belediye meclis üyeliği yapan Çetin Sarı, “Şu an halka en yakın parti olarak gördüğüm için AK Parti’ye üye olmaya karar verdim. Ülkesini seven, milleti için gece gündüz çalışan tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır. Millete hizmet yolunda ben de elimden gelen gayreti AK Parti çatısı altında göstereceğim. CHP artık Atatürk’ün kurduğu CHP değil. Özellikle Torbalı’da İsmail Uygur ve çevresinin yaptığı ayrımcılığı hiç kimse yapmamıştır. Artık sokaktaki vatandaşın CHP’de yeri kalmamıştır” dedi.

ROZETİ İLÇE BAŞKANI TAKTI

AK Parti’ye üye olan Çaybaşı’nın sevilen isimlerinden Çetin Sarı’nın rozetini, İlçe Başkanı Selman Günaydın taktı. AK Parti’ye Torbalı’da yoğun bir ilginin olduğunu belirten Günaydın, “Üye sayısı olarak İzmir’de birinciyiz. Son yaptığımız üye kampanyası ile 25 bin üyeyi geride bırakmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Son olarak Çaybaşı’nın önemli siyasetçilerinden Çetin Sarı ağabeyimiz aramıza katıldı. Kendisini AK Parti çatısı altında görmekten son derece memnun olduk. Bir kez daha ailemize hoş geldin diyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ