Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti, Ankara yolcusu!


AK Parti’de kongre heyecanı başladı. 24 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan 7. Olağan Büyük Kongre’ye Torbalı’dan da yoğun bir katılım gerçekleşecek

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi 24 Mart Çarşamba günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Kongreye Torbalı’dan da yoğun bir katılımın gerçekleşmesi bekleniyor. Günler öncesinden hazırlıklara başlayan AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, kongreye katılmak isteyen vatandaşları otobüslerle Ankara’ya götürecek. Araçların Salı günü akşam saat 17.00’da hareket edeceği öğrenildi. Kongreye katılacak vatandaşlar, HES kodu ile gidebilecekler.

TORBALI TEŞKİLATI ÇIKARMA YAPACAK

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, ilçe halkını kongreye davet ederek, “Önümüzdeki hafta gerçekleştireceğimiz 7.Olağan Büyük Kongremiz ile 2023 ve 2024 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Ankara’da gerçekleşecek olan kongremize Torbalı’dan da yoğun bir katılım sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle araçlarımızı şimdiden hazırladık. Salı akşamı saat 17.00’da Torbalı’dan otobüslerle hareket edeceğiz. Pandemi tedbirleri kapsamında HES kodu zorunluluğu olacak. Bizimle beraber bu büyük coşkuya ortak olmak isteyen tüm hemşerilerimizi 7. Olağan Büyük Kongre’mize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ