Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İl Başkanı Torbalı’da konuştu

İl Başkanı Torbalı’da konuştu

Torbalı Belediyesi’nin 3 ayrı kredi ile Torbalı’yı 800 Trilyon borçlandırmak istemesine bir yorum da Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’den geldi. Şahin, “Allah belediyelerimizi CHP zihniyetinden kurtarsın” dedi

MHP Torbalı İlçe Teşkilatı’nın Ramazan ayında yapılacak olan çalışmalarını yerinde incelemek üzere Torbalı’ya gelen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, basın mensuplarının sorusu üzerine yaptığı açıklamada, “Biz yaptığımız açıklamalarda sadece CHP’li belediye başkanlarını değil, komple CHP zihniyetini eleştiriyoruz. 30 yıldır İzmir’e hizmet etmeyen belediyecilik zihniyetini eleştiriyoruz. İzmir’e 30 yıl önce gelen birisi, bugün yine çıkıp gelse hiç yabancılık çekmez, çünkü 30 yıldır İzmir’de değişen hiçbir şey yok. Hizmet yapmayan ve hizmet yaptırmayan bir zihniyet var karşımızda. Rahmetli Menderes’ten beri Türkiye’ye yapılan her hizmete karşı çıkıyorlar. Boğaz köprüsüne de karşı çıktılar, yapılan barajlara da karşı çıktılar, yapılan yollara da karşı çıkıyorlar. Memlekete faydalı olacak her hizmetin karşısında CHP zihniyeti var. Onların tek derdi var, Yunan sevicilik. Sürekli ağızlarında Pagos, Agamemnon kelimeleri eksik olmuyor. Bunun ne anlama geldiğini Türk Milliyetçileri olarak iyi biliyoruz” dedi.

TORBALI BELEDİYESİNE BORÇ ELEŞTİRİSİ

Basın mensuplarının sorusu üzerine Torbalı Belediyesi’nin borçlanma kararını da eleştiren Şahin, 3 ayrı kredi ile ilçenin yaklaşık 800 Trilyon borçlandırılmak istenmesine sert tepki gösterdi. Şahin yaptığı açıklamada, “Cenab-ı Allah ilçelerimizi ve belediyelerimizi CHP zihniyetinden kurtarsın. Biz zaten bu zihniyeti gördüğümüz için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Pagos zihniyeti maalesef İzmir’in tüm ilçelerinde kendini gösteriyor. Belediyelerimizi bu zihniyetin elinden kurtaracağız. Çalışmalarımızı yoğunlaştırıp önce 2023’te, daha sonra da 2024’te başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

“TÜRK MİLLİYETÇİLERİ YOLA ÇIKTI, BİZİ ARTIK KİMSE DURDURAMAZ”

Cumhur İttifakı ile beraber Türkiye’nin bölgesinde önemli işlere imza attığını belirten MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Türk milliyetçileri artık yola çıktı, bu kutlu yürüyüşü hiçbir kuvvet durduramaz. Libya’da, Suriye’de, Azerbaycan’da elde ettiğimiz başarı ortada. Ukrayna-Rusya krizinde Türkiye belirleyici bir rol oynuyor. Akdeniz’de ve Türk coğrafyasında hiç kimse bizi kenara atamıyor. Artık üzerinde oyun oynanan bir ülke değil, oyun kuran bir ülke konumuna geldik. Bu seviyeye gelmemizde Cumhur İttifakı’nın sağladığı sinerjinin büyük önemi var. Bu sinerji ile Türkiye, bölgesinde söz sahibi, lider ülke konumuna geldi. Bu kazanımlarımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ