Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Karınca gibi çalışıyorlar

Karınca gibi çalışıyorlar

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın koordinasyonuyla sahaya çıkan 150 kişilik ekip, sokak sokak ziyaretler gerçekleştirerek karınca modeli ile çalışarak üye sayısını artırmaya devam ediyor

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, saha çalışmalarını boşluk bırakmadan sürdürüyor. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın önderliğinde,  Torbalı’daki 60 mahalleyi içine alan eş zamanlı üye ziyaretleri ile örnek bir çalışma yürüten Mahalle Başkanları, 30 Ana Yönetim Kademeleri, 30 Gençlik ve 30 Kadın Kolları Yönetimi ile ‘Karınca’ modeli çalışmalarına devam ediyor.

“MASA BAŞINDA DEĞİL, SAHADA SİYASET YAPIYORUZ”

150 kişiyi farklı farklı noktalara ayırdıklarını söyleyen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Günaydın, “AK Parti siyaseti hiç masa başında yapmamıştır. Makam koltuğunda değil, sokakta var olmuştur. Hizmet anlayışında da bu vardır. Partimiz, milletimizin gönlüne girerek güçlenmiştir ve başarmıştır. Bu kutlu yolun her bir emektarı değerlidir. Ana Yönetim kademelerimiz, Mahalle Başkanlarımız, Gençlik ve Kadın Kolları Yönetimimiz, milletimizle kucaklaşmamızın üyelerimizle kenetlenmemizin en etkin noktasında emek vermektedir. Sağ olsunlar her dokunuşumuza heyecanla karşılık veriyorlar. Çalışmalarımız aralıksız sürecek.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ