Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

5 aydır tamir edemediler!

5 aydır tamir edemediler!

Yoğun yağışlar sebebiyle geçtiğimiz Şubat ayında yıkılan Fetrek Köprüsü, henüz tamir edilmedi. Bölgede yaşayan vatandaşlar, köprünün yapılmamasına tepki göstererek ne zaman yapılacağını sordular

Yaklaşık 5 ay önce, yoğun yağmur sonucu yıkılan Fetrek Köprüsü, bölgede yaşayan vatandaşların mağdur olmasına sebep olmuştu. Çaybaşı Mahallesi ile Atatürk Mahallesi’ni birbirine bağlayan tek geçiş olan Fetrek Köprüsü’nün akıbeti merak ediliyor. Hem trafik, hem de yaya geçişlerine kapalı olan köprü, bölgede yaşayan vatandaşların mağdur olmasına sebep oluyor. Bölge halkı, yetkililerin köprüyü yeniden tamir ederek, trafik ve yaya geçişlerine açmasını istiyorlar.

Köprünün yıkıldığı ilk günlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de bölgeye ziyaret gerçekleştirerek köprüde incelemelerde bulunmuştu. Bölge sakinleri, “Köprü yıkıldıktan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer gelerek köprüyü tamir edeceklerini, eskisinden daha sağlam hale getireceklerini söyledi. Ama neredeyse beş ay geçti, ne gelen var, ne giden. Verilen sözlerin tutulmasını ve bu köprünün yeniden inşa edilmesini bekliyoruz. Hem ulaşım konusunda büyük sorun yaşıyoruz, hem de çocuklarımız için büyük tehlike oluşturuyor” dediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ