Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Telafi eğitimlerine yoğun ilgi

Telafi eğitimlerine yoğun ilgi

Küresel salgın sebebiyle eğitim ve öğretimde meydana gelen eksiklikleri tamamlamak için öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik olan 5 Temmuz 2021’de başlayan ve 31 Ağustos 20021’de bitecek olan Telafi de Ben de Varım projesi kapsamındaki faaliyetlere yoğun bir ilgi gösteriliyor.

TELAFİDE BEN DE VARIM KAPSAMINDAKİ FAALİYETLER SON HIZ DEVAM EDİYOR

İlçe genelinde tüm okulların katılım sağladığı, şu ana kadar 1071 etkinlik başvurusunun yapıldığı proje kapsamında özel eğitim öğrencileri, okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik birçok faaliyet yapıldı ve yapılmaya devam etmektedir. Telafide Ben de varım kapsamında Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “ Gezici Anaokulu” projesi ile kırsal kesimde yaşayan ve anaokullarına ulaşma imkanı bulunmayan okul öncesi öğrencilerinin eğitim ve öğretim faaliyetlerine kavuşmasını sağlıyor.

TORBALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Telafide Ben de Varım projesiyle ilgili etkinlik yapmakta olan okulları yerinde ziyaret edip öğrenci, öğretmen ve okul idarecileriyle söyleşiler yapıp  onların eksiklerini gidermeye ihtiyaç ve isteklerini yerine getirmeye çalışıyor. Cafer TOSUN, Torbalı ilçe sınırları içerisinde bulunan anaokullarına, ilkokullara, ortaokul ve liselere yaptığı ziyaretlerde Telafide Ben de Varım çalışmalarını bizzat sıcağı sıcağına görüp bu çalışmalara katılan öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerini tebrik etti ve onları yüreklendiren heyecanlı konuşmalar yaptı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ