Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İl Başkanı Torbalı’ya geldi

İl Başkanı Torbalı’ya geldi

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli günboyu Torbalı’da birçok programa katıldı. Sürekli’nin Torbalı programı Yazıbaşı ile başladı. Yazıbaşı’da üretim yapan D’Artist Bedding Yatak Fabrikasını ziyaret eden Sürekli, üretim aşamaları hakkında bilgi aldı.

İKİNCİ ADRES ESNAF ODASI

Sürekli’nin ikinci ziyaret noktası Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Sürekli, konukseverliğinden dolayı başkan Halil Gülcü ve oda yönetimine teşekkür etti. Torbalı’da esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği kongre ile yeniden göreve seçilen Torbalı-Tepeköy Esnaf Kefalet Koperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Semih Canbeldek ile Kooperatif Yöneticileri İlker Yıldız ve Levent Şenyüz’ü makamında ziyaret eden Sürekli, görevlerinde başarılar diledi. İl Başkanı son olarak Torbalı Siverek Bablı ve Bablı Köyleri Derneği’ni ziyaret etti. Sürekli, burada yaptığı açıklamada, “Anadolu misafirperverliği ile bizlere kucak açan dernek başkanımız Bedirhan Kokuş’a teşekkür ediyorum” dedi.

İKİ GENÇ ÜYEYE SÜRPRİZ ZİYARET

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Torbalı temaslarında üyelerini de unutmadı. Partiye yeni üye olan gençler Mehmet Adıgüzel ve Hamdullah Çetindağ’a işyerinde sürpriz ziyaret gerçekleştiren Sürekli, “Davamızın ışığını yarınlara taşıyacak olan bayraktarlarımız, kıymetli genç kardeşlerimize hoşgeldiniz diyor, hayırlı işler diliyorum” ifadelerini kullandı.

O PANKARTIN ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Sürekli, Torbalı ziyaretinde ilçe binasına gelerek, parti binasına asılan CHP’li bankamatikçiler afişinin önünde de fotoğraf çektirdi. Sürekli’ye ilçe ziyaretinde AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, İl Yöneticileri Hasan Akbıyık, Feyim Özçelik, Gizem Akyüz ile beraber çok sayıda ilçe yönetim kurulu üyesi ve partili vatandaş da eşlik etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ