Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

CHP’de yeni bir lider doğuyor

CHP’de yeni bir lider doğuyor

Uzunca bir süre CHP İlçe Yönetimi’nde aktif görev alarak siyasette ismini duyuran Belediye Başkanvekili İlker Yıldız, kritik süreçlerde önemli roller alıyor. 2019 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi olarak seçilen Yıldız, gösterdiği ilkeli duruş ile partili-partisiz herkesin takdirini kazandı.

UYGUR’DAN SONRA İSMİ BAŞKANLIK İÇİN GEÇTİ

Merhum belediye Başkanı İsmail Uygur’un vefatı ile boşalan belediye başkanlığı koltuğuna ismi geçenler arasında İlker Yıldız da bulunuyordu. Partisinin vereceği her göreve her daim hazır olduğunu ifade eden Yıldız, o süreçte de partisi ile uyumlu bir süreç yönetti. Mithat Tekin’in seçilmesinde büyük çaba harcadı.

BAYKARA’NIN İSTİFASINDA ONUN İSMİ

CHP’li belediye meclis üyesi Mehmet Baykara’nın istifa etmesinde de İlker Yıldız ismi sıkça konuşuldu. Yıldız, belediye başkanvekili olarak atanınca Mehmet Baykara istifa etmişti.

ÖZKAN YILDIZ’IN İADE YAZISINDA İMZASI VAR

Görevden alınan belediye başkan yardımcısı Özkan Yıldız’ın görevine iadesi dün gerçekleşti. Özkan Yıldız’ın göreve iade yazısında da Belediye Başkanvekili İlker Yıldız’ın imzası bulunuyor.

PARTİSİNİ MEYDANDA SAHİPSİZ BIRAKMADI

İlker Yıldız son olarak bugün gerçekleşen 10 Kasım törenlerinde Belediye Başkanı Mithat Tekin’in Ankara’da oluşu, CHP İlçe Başkanının atanmamış olması sebebiyle Belediye Başkanvekili olarak hem Torbalı Belediyesi’ni hem de partisini temsilen resmi törene katıldı. Yıldız, törenin ardından partilileri ile beraber Atatürk Anıtı’na karanfil bırakıp fotoğraf çektirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ