Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Mithat Tekin savaşacak!

Mithat Tekin savaşacak!

Tüm itirazlara rağmen CHP İzmir İl Yönetimi’nin Övünç Demir’i ilçe başkanı olarak ataması CHP’yi karıştırdı. Demir’in ilçe başkanlığını engellemek için elinden geleni yapan Mithat Tekin’in, düğmeye bastığı ve Övünç Demir’e karşı savaşacağı öğrenildi. Mithat Tekin ve belediye meclis üyeleri, atama ile gelen Övünç Demir’in karşısına kongrede İbrahim Özel’i çıkaracaklar. Özel’in listesinde Faruk Akpınar, Yıldız Sivrikaya, Levent Şenyüz, Yağız Çalık, Semih Canbeldek, Hüseyin Arslan gibi isimler olacak.

DELEGEYE AÇIK ÇEK!

Mithat Tekin’in kongre öncesi CHP delegeleri ile bir araya geleceği ve delegelerin tüm taleplerini yerine getireceği öğrenildi. CHP Torbalı İlçe delegelerine açık çek sunan Tekin’in belediye imkanlarını da sonuna kadar zorlaması, kongre öncesi birçok işe alım gerçekleştirmesi bekleniyor.

TÜZÜK GEREĞİ KONGRE YAPILACAK

Parti tüzüğüne göre İlçe Başkanı olarak atan Övünç Demir’in 30 gün içerisinde kongreye gitmesi gerekiyor. Övünç Demir’in ilçe başkanlığına itiraz eden partililerin, kongrede İbrahim Özel’i aday gösterecekleri CHP kulislerinde konuşuluyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ