Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Veli Başkan MHP’yi kiradan kurtardı

Veli Başkan MHP’yi kiradan kurtardı

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar, MHP İlçe binasını satın alarak partiye bağışladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’nın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde konuşan İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Göreve geldiğimde bir gazeteci bana başkanım sizin hedefiniz ne diye sormuştu. Ona demiştim ki, Allah nasip ederse ilk hedefim Üç hilali hiç inmeyecek bir yere asmaktır. Çok şükür Rabbim nasip etti, bugün buradayız” dedi

Gerçekleşen açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İzmir Ülkü Ocakları İl Başkanı Bekir Sıtkı Hastürk, MHP MYK üyeleri Deniz Depboylu, İlknur Fidan, Ali Uçak, Oğuz Akarfırat, Mehmet Ödevli, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, önceki dönem Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri e çok sayıda vatandaş katıldı.

“ŞİMDİ DE ÜÇ HİLALİ BELEDİYEYE ASACAĞIZ”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Göreve geldiğim günden bu yana en büyük hayalim partimize bir yer kazandırmaktı. Önce Allah’ın izni, sonra da sizlerin desteği ile bu hayalimi gerçekleştirdim. Üç hilali hiç inmeyecek bir yere astık. Şimdi ikinci hedefimiz Torbalı Belediye binasına Üç hilali asmaktır” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ