Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Başkanlığa İbrahim Demir atandı

Başkanlığa İbrahim Demir atandı

Türkiye geneli faaliyet gösteren Birlik Beraberlik Federasyonu Torbalı Temsilciliği hizmet vermeye başladı. Federasyonun Torbalı Temsilcisi İbrahim Demir oldu

Türkiye genelinde yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren Birlik Beraberlik Federasyonu Torbalı temsilciliği hizmete girdi. Federasyonun Torbalı Temsilciliği’ne Başkan olarak atanan İbrahim Demir, “Birlik Beraberlik Federasyonumuzun amacı, toplumda kardeşlik, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirerek birlik ve beraberliği güçlendirmektir. Daha yaşanılabilir, barış ve huzur içerisinde adaletin hakim olduğu bir dünya temennisi ve sorumluluğuna binaen insanlığın yararına hayırlı ve güzel işler yapmayı amaçlıyoruz. İnsanlığın iyiliği için değerlerini bilen, güzel ahlaklı, her türlü nitelikli eğitimle donanmış, çeşitli beceri ve teknik donanımı elde etmiş bilinçli bir nesli hedef alarak toplumun her kesimine mensup fertlerin eğitimi amacına yönelik çalışma ve etkinliklerde bulunacağız” dedi.

“HERKESE ELİMİZİ UZATACAĞIZ”

Yardımlaşma ve dayanışmayı ön planda tutacaklarını belirten Demir, “Nerede olursa olsun sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, çeşitli sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakatlanmış, aç ya da açıkta kalmış, zulme uğramış tüm insanlara gerekli insani yardımı ulaştırmayı ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmemesi için gerekli tüm girişimleri yapacağız. Elimizden geldiği kadar herkesin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ