Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da karınca modeli

Torbalı’da karınca modeli

AK Parti İzmir İl Başkanlığının koordinasyonunda yürütülen karınca modeli saha çalışması kapsamında sahaya inen partili yöneticiler 18 ayrı grup halinde Torbalı’yı karış karış gezip esnaf ve vatandaşı dinlediler

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından İzmir’in 30 ilçesinde uygulanan karınca modeli saha çalışmasının adresi bu kez Torbalı oldu. 6 kişilik 18 grup halinde Torbalı’nın 60 mahallesinde çalışma yapan partililer, esnaf ve vatandaşı ziyaret ederek ilçedeki sorunları dinlediler. Çalışmaya AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da katıldı. İl yönetimi, İlçe Yönetimi, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile yaklaşık 300 kişilik ekip halinde Torbalı’nın 60 mahallesine eş zamanlı ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Teşkilatı’na Torbalı halkının da ilgisi yoğun oldu.

GÜNAYDIN: HER ZAMAN SAHADAYIZ

AK Parti’nin her zaman sahada olduğunu belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “İl Başkanımız sayın Kerem Ali Sürekli, bölge milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’nın da katılımları ile 6 kişilik 18 grup halinde Torbalı’nın 60 mahallesinde karınca modeli saha çalışması gerçekleştirdik. Esnaf ziyaretleri, vatandaş ziyaretleri, vefa ziyaretleri, sivil toplum örgütlerine ziyaretler yaparak vatandaşlarımızla kucaklaştık. Bu ziyaretlerde hem vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını dinledik, hem de hükümetimizin çalışmalarını anlattık. Oldukça verimli bir çalışma oldu. Sayın İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli ve bölge milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür ediyoruz. AK Parti teşkilatları olarak saha çalışmalarımıza her zaman olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ