Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da kongre belirsizliği!

Torbalı’da kongre belirsizliği!

CHP İzmir İl örgütünde “kayyum” dönemi yaşanıyor. Başta Torbalı olmak üzere pek çok ilçe başkanı ve yönetimini görevden alan veya istifa ettirten ve yerlerine kayyum atayan İl Başkanı Deniz Yücel ve yönetimi, görevden alınanların yerine gelecekleri belirlemek için kongreye gitme konusunda ayak diretiyor. Kayyumla yönetilen ilçelerin başında ise Torbalı geliyor. En son Deniz Yücel’in Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı olağanüstü kongreler için yaptığı görüşmeden umutlanan parti tabanı, yine hayal kırıklığına uğradı.

BELİRSİZLİK YAŞANIYOR

Salıcı’yla görüşmesinin ardından önceki akşam İl Yönetimi’ni toplayan Yücel, aralarında Torbalı’nın da olduğu 4 ilçedeki kongre tarihlerini yine tam olarak netleştirip açıklamadı. Bu arada CHP Genel Merkezi’nin olağan il ve ilçe kongrelerini erken seçim beklentisi nedeniyle erteleyen bir karar alması, olağanüstü kongre yapılması gereken ilçelerde sandık başına gidilip gidilmeyeceği konusunu da iyice belirsizliğe itti. Yücel’in bu kararı gerekçe göstererek bu ilçelerde seçime gitmeyebileceği konuşuluyor.

TORBALI’DA DA İSYAN VAR

Torbalı’da da İlçe Başkanı Erol Günaydın, Yücel ve ekibi tarafından yönetimiyle birlikte görevden alındı. Yerine ise Övünç Demir atandı. Torbalı’da Günaydın ve onu destekleyenler geçtiğimiz günlerde ilçe kongresi tarihinin bir an önce açıklanması için eylem bile yaptı ancak tarih hala belirlenemedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ