Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uyumak yok, uyutmak yok!

Uyumak yok, uyutmak yok!

CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, mazbatasını alır almaz sahaya ineceğini kaydetti. Demir, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilk genel seçimlerde iktidar olması için elimizden geleni yapacağız. Uyumak yok, uyutmak da yok. Benimle beraber görev alan arkadaşlar da uyumayacak. Beklenenden çok daha iyi bir performans sergileyeceğiz. Şu an Torbalı Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalesi, biz de kalenin surlarını daha yukarıya çıkaracağız daha da sağlamlaştıracağız” dedi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ile uyumunun çok iyi olacağını belirten Demir, “Bir baba-oğul, abi-kardeş nasılsa biz öyle yapacağız işlerimizi. Belediye Başkanımıza hiç kimseye ne laf söylettiririm ne de haksızlık ettiririm. Tabi nifak tohumları sokmaya çalışanlar olabilir, İlçe örgütü ve belediye Torbalı’da et ve kemik gibi olacak” ifadelerini kullandı. 

ATANDIĞI MAKAMA SEÇİLEREK GELDİ

CHP Torbalı İlçe Kongresi’ni kazanarak atandığı koltuğa seçilerek gelen Başkan Övünç Demir’den ilk açıklama geldi. Kongre öncesi yaptığı açıklamada “En iddialı aday benim” diyen Demir, yarın mazbatasını alacak. Mazbatasını alır almaz sahaya çıkacağını aktaran Demir, “Delegeler bize görevi tebliğ etti. Yarın mazbatamızı alacağız. Her an erken seçim olabilir, hemen sokağa inip Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilk genel seçimlerde iktidar olması için elimizden geleni yapacağız. Uyumak yok, uyutmak da yok. Benimle beraber görev alan arkadaşlar da uyumayacak. Torbalı zor bir ilçe, çok iyi tanırım, 60 mahalleyi karış karış bilirim. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Beklenenden çok daha iyi bir performans sergileyeceğiz. Şu an Torbalı Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalesi, biz de kalenin surlarını daha yukarıya çıkaracağız daha da sağlamlaştıracağız” dedi. 

“BELEDİYE BAŞKANIMA LAF SÖYLETMEM”

Çiçeği burnunda başkan Övünç Demir, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in kongrede Faruk Akpınar’ı desteklediği ve aralarının açık olduğu iddialarının sorulması üzerine ise, “Belediyemizle olan uyumumuz da çok iyi olacak. Belediye Başkanımız, çok iyi bir insan. Biraz haksızlık ediliyor başkanımıza, bunun da kasten yapıldığını düşünmeye başladım artık. Bir baba-oğul, abi-kardeş nasılsa biz öyle yapacağız işlerimizi. Belediye Başkanımıza hiç kimseye ne laf söylettiririm ne de haksızlık ettiririm. Tabi nifak tohumları sokmaya çalışanlar olabilir, ben başkanımızla bire bir görüşüyorum. Yıllara dayanan hukukumuz var, aile dostumuz, aramızda hiçbir problem olmaz. Torbalı’da et ve kemik gibi olacak belediye ile ilçe örgütü” ifadelerini kullandı.

(Gündeme Bakış – Halime Erdoğan)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ