Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ertan Çelik, Ankara yolcusu!

Ertan Çelik, Ankara yolcusu!

CHP İlçe Kongresi’ni Övünç Demir’in kazanması, parti içerisindeki dengeleri de değiştirdi. Geçtiğimiz dönem Torbalı’dan Milletvekili adayı olarak büyük bir sürprize imza atan Sefer İpekli’nin yerine bu dönem CHP eski İlçe Başkanı Ertan Çelik’in aday gösterileceği öğrenildi. CHP İzmir İl Yönetimi tarafından Torbalı’ya atanan geçici yönetimde de görev alan Çelik, ilçe yönetimine girmeyerek de bunun işaretini vermiş oldu. TBMM yolunda Çelik’in en büyük destekçisi ise Övünç Demir ve CHP Torbalı İlçe Yönetimi. Çelik’in de yakın çevresine, görev verilmesi durumunda partisini ve ilçesini Ankara’da seve seve temsil edebileceğini söylediği iddia ediliyor.

ERTAN ÇELİK GÖREVE HAZIR

Uzun yıllardan beridir Övünç Demir ile beraber hareket eden CHP’nin efsane ilçe başkanlarından Ertan Çelik, CHP Genel Merkezi ve CHP İzmir İl yönetimi ile iyi bir diyalog içerisinde. Uğradığı tüm haksızlıklara rağmen parti disiplininden kopmayan Çelik’in milletvekili adayı olarak Torbalı’yı temsil etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

CHP’DE BİR DEVİR KAPANIYOR

Kongre sürecinde “Biz Torbalı’nın 20 yıllık geleceğine adayız” sloganını kullanarak örgütte önemli değişiklikler yapacağının sinyalini veren CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir’in, TBMM yolunda Ertan Çelik’e tam destek vermesi bekleniyor. Çelik’in milletvekili adayı olması parti içerisindeki dengeleri de önemli ölçüde değiştirecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ