Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

KENDİNİ “İMAMOĞLU” İLAN ETMİŞTİ

KENDİNİ “İMAMOĞLU” İLAN ETMİŞTİ

9 Ocak’ta gerçekleşen ve iptal edilen Torbalı Şoförler Odası seçimlerinin ardından Cıva İsmail Akman iddialı konuşuyordu. “İmamoğlu gibi daha yüksek bir oy farkı ile geleceğim” diyordu. Kendini “Torbalı’da İmamoğlu” olarak ilan etti.

“Tulum köylü Cıva İsmail sandıktan tulum çıkardı” diye haberler yapıldı.

İki rakibinin toplam aldığı oya 60 fark atmıştı.

Seçimden sonra kendisiyle denk geldik, bana “İlk yerel seçimde belediye başkan adayı” olacağını söyledi. “Bağımsız aday olsam 20 bin oy alırım” diyordu. 2024 yerel seçimlerinde kendisini CHP’den belediye başkan adayı olarak görmeyi umut ediyorum.

Koskoca Torbalı’nın İmamoğlu’su Cıva İsmail, Tulum köyünde tavuk besleyecek değil ya!

Ama önce bir tatil planı yapmasını öneriyorum. Ekrem İmamoğlu’nun danışmanlarını arayıp tatil yerleri hakkında öneriler almasını tavsiye ediyorum.

Termal bir tatilin kendisine iyi geleceğini düşünüyorum. Memleketin çok güzel kaplıcaları var. Oradan bir kayak merkezine gidebilir. Kış turizmi bitmeden bol bol kayak yapabilir. Yaza doğru da Antalya, Marmaris, Bodrum yaparsa işte o zaman ben de kendisini “İmamoğlu” olarak ilan edebilirim.

“Oralar uzak” derse Zeytinköy’ü de kabul ederim.

Ama önce odanın devir-teslim törenine katılsın. Muhammet Yavaş ve ekibi yarın mazbatasını alarak odaya gidecekler. Yavaş’ın Cıva’yı odada en iyi şekilde ağırlayıp, çay-kahve ikram edip, kendisine yakışır bir şekilde uğurlayacağına şüphem yok.

Torbalı Şoförler Odası bundan sonra tüm şoför esnafına kapısını açacak. Yeni yönetim, yeni dönemde tüm şoför esnafını kucaklayacaktır.

Bu yazımı da güzel bir şarkıyla tamamlamak istiyorum.

Cıva İsmail Akman, seçim döneminde tüm şoför esnafını arayarak, “Ankara’da dayısı olanlar seçimi iptal ettirdi” diyordu. Ben de Grup Gündoğarken’in “Ankara’dan abim geldi, evde bir bayram havası” şarkısını kendisine armağan etmek istiyorum.

Tatilde yediği 150 farkı düşünüp bol bol dinlesin…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ