Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti’den BBP’ye ziyaret

AK Parti’den BBP’ye ziyaret

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar ve AK Parti Torbalı İlçe Yönetim Kurulu üyelerini ilçe binasında ağırlayan BBP Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Abidin Fidaner, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarete BBP İzmir Birinci Bölge Koordinatörü Feyzullah Turan ve BBP ilçe yöneticileri de katıldılar.

GÜNAYDIN, “CUMHUR İTTİFAKI, MİLLET AKLI”

Ziyaret sonrası AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Cumhur İttifakı Ortağımız, Büyük Birlik Partisi Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Abidin Fidaner ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Grup Başkanvekilimiz Özgür Erman Çağlar ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte, yeni Parti Binalarında ziyaret ettik. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz istişare ve değerlendirme toplantımızın, Torbalı’mıza hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

FİDANER’DEN BİRLİK-BERABERLİK AÇIKLAMASI

Yeni ilçe binalarında kendilerini ziyaret eden AK Parti Torbalı İlçe Yönetimine teşekkür eden BBP Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Abidin Fidaner, “İttifak ortağımız AK Parti İlçe İlçe Başkanı Selman Günaydın, Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar ve AK Parti İlçe Yönetiminin değerli mensuplarına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Birlik ve beraberliğimizin ülkemiz için, milletimiz için ve ilçemiz için hayırlara vesile olacağına inancımız tamdır. Cumhur İttifakı olarak el ele, omuz omuza milletimiz için çalışıyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ