Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Karaca, kadın kollarını kuracak

Karaca, kadın kollarını kuracak

Büyük Birlik Partisi Torbalı İlçe Yönetimi bir yandan saha çalışmalarına devam ederken, bir yandan da teşkilat yapılanmasını tamamlıyor. Parti çalışmaları kapsamında Kadın Kolları’nı kuracak olan BBP’de atama yapıldı. Kadın Kolları’nı kuracak isim Hava Karaca oldu. Karaca’ya yeni görevini BBP Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Fidaner tevdi etti.

FİDANER: “DÖRT KOLDAN SAHADA OLACAĞIZ”

Hava Karaca’yı Kadın Kolları Başkanı olarak görevlendiren Büyük Birlik Partisi Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Fidaner, “Teşkilatlanma çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde ilçe yönetimimiz, kadın kollarımız ve Alperen ocağı mensubu gençlerimizle dört koldan saha çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Büyük Birlik Partisi olarak Torbalı’da hedef sahibi bir partiyiz. Cumhur İttifakı olarak önce 2023’te sonra da 2024’te parti tabanımızla beraber hedeflerimize ulaşacağız. Bu doğrultuda parti üyemiz sayın Hava Karaca hanımefendiyi Kadın Kolları başkanımız olarak görevlendirdik. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

İLÇE BİNASINDA GÖREV TÖRENİ DÜZENLENDİ

Parti binasında gerçekleşen görevlendirme toplantısına Büyük Birlik Partisi İzmir 1.Bölge Koordinatörü Feyzullah Turan ile BBP Torbalı İlçe Başkan Yardımcıları Zülal Polat ile Ali Ercar da katıldı. İlçe Başkanı Zeynel Fidaner’den görev yazısını alan Hava Karaca, kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ