Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kent konseyi seçim bekliyor

Kent konseyi seçim bekliyor

Torbalı Kent Konseyi’nin 1 yıldır seçim kararı alamadığı ortaya çıktı. Belediye Başkanı Mithat Tekin’in seçim kararı almasını bekleyen Kent Konseyi, sandık başına giderek yeni yönetimini seçecek. Gözler Belediye Başkanı Mithat Tekin’e çevrilirken kulislerde birçok aday adayının da ismi dolaşıyor. Mevcut Kent Konseyi Başkanı Sefer İpekli’nin milletvekilliği seçimlerine hazırlanacağı ve aday olmayacağı konuşuluyor. Aday olmasına kesin gözle bakılan ilk isim Fikret Akyüz. CHP İlçe Başkanı Övünç Demir’in de Akyüz ismine sıcak baktığı biliniyor.

İYİ PARTİ VE BBP DE HAREKETE GEÇTİ

Kent Konseyi’nde seçim kararı alınması durumunda İyi Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın da aday çıkarabileceği konuşuluyor. Özellikle İl Başkan Yardımcısı Fatih Erkut’un girişimlerde bulunduğu ve zemin yokladığı iddia ediliyor. Aday çıkarmak için zemin yoklayan bir diğer isim de Büyük Birlik Partisi İzmir 1.Bölge Koordinatörü Feyzullah Turan. Sivil toplum örgütlerindeki tecrübesiyle dikkat çeken Turan da muhtemel aday adayları arasında gösteriliyor.

GÖZLER MİTHAT TEKİN’DE!

Torbalı Belediyesi Kent Konseyi’nin görev süresini geçtiğimiz yıl doldurduğu ve bir yıldır seçim kararı alamadığı ortaya çıktı. Belediye Başkanı Mithat Tekin’in seçim kararı almasını bekleyen Kent Konseyi, yeni yönetimini belirlemek istiyor. Mithat Tekin’in seçim kararını önümüzdeki günlerde alması bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ