Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uygur’dan geriye kimse kalmayacak

Uygur’dan geriye kimse kalmayacak

CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, Kadın Kolları Başkanı Sezer Durak ile Gençlik Kolları Başkanı İsmail Takak’ı görevden almak için harekete geçti. Durak ve Takak’ın görevden alınmasını isteyen Demir’in, Uygur ekibini tasfiye ettiği iddia ediliyor

Kadın Kolları Başkanı Sezer Durak ile Gençlik Kolları Başkanı İsmail Takak’ı görevden almak isteyen CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, bu talebini il yönetimine iletti. Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özkan Tice, Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan’a “Bir sürü ilçe başkanını görevden alıyorsun. Çalışmayan adamı neden ısrarla görevde tutuyorsun?” dediği iddia edildi.

HİÇBİR ETKİNLİĞE KATILMIYORLAR

Edinilen bilgiye göre CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, aynı zamanda Torbalı Belediyesi şirketinde yönetici olarak görev yapan ilçe gençlik kolları başkanı İsmail Takak ve ilçe kadın kolları başkanı Sezer Durak’ın görevden alınmasını istedi. Demir’in, konuya ilişkin Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan ve Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan Şenkal Uçar ile görüşme yaptığı kaydedildi. Demir’in yaptığı görüşmelerde Takak ve Durak’ın hiçbir etkinliğe katılmadığı, çalışmadığını aktardığı belirtildi.

DEVREYE TİCE GİRDİ

Taleplerin gerçekleşmemesinin ardından CHP İzmir Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özkan Tice’nin devreye girerek, Kotan’a “Bir sürü ilçe başkanını görevden alıyorsun. Çalışmayan adamı neden ısrarla görevde tutuyorsun, ya çalıştır ya da görevden al” çıkışında bulunduğu iddia edildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ