Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Vanlılar Derneği’nden üye rekoru

Vanlılar Derneği’nden üye rekoru

Torbalı’da kısa süre önce kurulan Torbalı Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilçede yaşayan Vanlılar tarafından büyük ilgi görüyor. Dernek kısa sürede rekor üye sayısına ulaştı

Torbalı’da kısa süre önce Mahmut Yıldız başkanlığında kurulan Torbalı Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kısa sürede binlerce üyeye ulaşan dernek, aktif çalışmaları ile dikkat çekiyor. Torbalı’da yaşayan Vanlı vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği dernek, yeni üyelerle büyümeye devam ediyor. dernek Başkanı Mahmut Yıldız, ilçedeki hemşehrilerine tek tek ulaşarak, derneğe kayıt yaptırıyor.

“HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Torbalı’nın en aktif hemşehri derneklerinden biri olarak dikkat çeken Torbalı Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mahmut Yıldız, yaptığı açıklama ile hemşehrilerine teşekkür etti. Kısa sürede birçok üyeye ulaştıklarını ifade eden Yıldız, “Derneğimiz kurulalı kısa bir zaman geçmesine rağmen çok sayıda hemşehrimizi üye yaptık. Üye çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz. Derneğimize üye olarak bizlere güç katan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ