Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yıldız Başkan gövde gösterisi yaptı

Yıldız Başkan gövde gösterisi yaptı

CHP İlçe Kongresi’nde İlçe Başkan adayı olan Yıldız Sivrikaya, partili delegelerle bir araya gelmeye devam ediyor. Sivrikaya, son olarak Ayrancılar’daki CHP’li delegelerin daveti üzerine düzenlenen kahvaltı organizasyonunda partili delegelerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kongresi’nde aday olarak dikkatleri üzerine çeken Yıldız Sivrikaya, delege ziyaretlerine devam ediyor. Partili delegeleri ziyaret ederek kongre desteği için teşekkür eden Sivrikaya, son olarak Ayrancılar’da düzenlenen bir kahvaltı organizasyonuna katıldı. CHP’li delegelerin Ayrancılar Suyunbaşı’nda düzenledikleri kahvaltıya katılan başarılı siyasetçi, gösterilen yoğun ilgiden dolayı partililerine teşekkür etti. Kahvaltıya delegeler ve aileleri ile birlikte yaklaşık 200 kişi katıldı.

SİVRİKAYA’DAN TEŞEKKÜR

Gösterilen yoğun ilgiden dolayı partililerine teşekkür eden Yıldız Sivrikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, “Ayrancılar’ da bu güzel organizasyonu düzenleyen ve katılım sağlayan tüm yoldaşlara selam olsun. Yolumuz genelde ve yerelde hep iktidar olsun” ifadelerini kullandı. Sivrikaya’nın benzer organizasyonlarda partilileri ile bir araya gelmeye devam etmesi bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ