Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP, Torbalı’da sahaya indi

CHP, Torbalı’da sahaya indi

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü, ilçe genelinde saha çalışması gerçekleştirdi. İl Başkanı Deniz Yücel’in de katıldığı çalışma ile İl Yöneticileri, ilçe yöneticileri, Belediye Başkanı Mithat Tekin, İlçe Başkanı Övünç Demir ve belediye meclis üyeleri 60 mahallede çalışma yaptılar.

Saha çalışmalarının ardından bir açıklama yapan CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, “İl Başkanımız Deniz Yücel, Belediye Başkanımız Mithat Tekin, il yöneticilerimiz, ilçe yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte bugün Torbalı’mızda onlarca mahallemizde binlerce vatandaşımızın elini sıktık. Yedisinden yetmişine, Z kuşağından Y kuşağına, emekçisinden esnafına, çiftçisinden emeklisine herkes dertli. Halkımız ciddi anlamda geçim sıkıntısı yaşıyor. Herkes yüksek fatura ve kiralardan yaka silkmiş durumda. Esnafımız kepenk kapatmak üzere. Artık yeter diyorlar! Halkımız kurtuluşu Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında görüyor” dedi.

MİTHAT TEKİN: “SAHADAYIZ”

Saha çalışması öncesinde İl Başkanı Deniz Yücel ile İlçe Başkanı Övünç Demir’i makamında ağırlayan Beleidye Başkanı Mithat Tekin, “Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanımız Av. Deniz Yücel ve İlçe Başkanımız Övünç Demir’i makamımızda ağırlayıp, hizmetlerimizi anlatıp, yerel ve genel siyaset ile ülke ekonomisinin gidişatı hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Saha çalışmalarına da katılan Tekin, “Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanımız Deniz Yücel, İlçe Başkanımız Övünç Demir, il, ilçe yönetimimiz ve meclis üyelerimizle birlikte sanayi esnaflarımızı ziyaret edip, taleplerini dinledik. Tüm esnafımıza hayırlı işler diler, ilgi ve alakaları için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

TEKİN AYRILINCA İLKER YILDIZ EŞLİK ETTİ

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Belediye Başkanı Mithat Tekin, CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir ve CHP Belediye Meclis üyesi İlker Yıldız, sanayi esnafını ziyaret ederek dertlerini dinlediler. Belediye Başkanı Mithat Tekin Pancar’a gitmek üzere sanayiden ayrılınca İl Başkanı Deniz Yücel ile İlçe Başkanı Övünç Demir’e Belediye Başkanvekili İlker Yıldız eşlik etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ