Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kılıçdaroğlu’nu kandırdılar!

Kılıçdaroğlu’nu kandırdılar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir ziyareti kapsamında Torbalı’ya gelen Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, ilçede bir takım temaslarda bulundu. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i makamında ziyaret eden Adıgüzel, ardından CHP İlçe Başkanı Övünç Demir ile beraber esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaf ziyaretinde bir de skandal bir olay yaşandı.

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜRDÜLER

MHP İlçe Yöneticisi olarak tanıtılan Güven Kotan isimli bir esnafı Kılıçdaroğlu ile görüştüren Övünç Demir ile Onursal Adıgüzel, büyük bir skandala imza attılar. Görüşmenin videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Övünç Demir, haber kanallarına da “MHP İlçe Yöneticisi Güven Kotan, Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Bir an önce gelin de bizi kurtarın’ dedi” şeklinde haber servis ettirdi. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Söz konusu esnafın MHP yöneticisi olmadığı ortaya çıktı.

MHP’DEN AÇIKLAMA

MHP Torbalı İlçe Teşkilatı’ndan Gazete Torbalı’ya yapılan açıklamada, “Söz konusu Güven Kotan isimli vatandaş partimizin yönetim kurulunda görev almamaktadır. Bizim yönetim kurulumuz bellidir. CHP’li yöneticiler hem kendilerini, hem de Genel Başkanlarını kandırıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi’nde CHP’ye oy verecek kimse yoktur. MHP üzerinden algı siyaseti yapılmasına göz yummayacağız. CHP’nin Torbalı’daki içler acısı hali ortada, önce kendi oylarına baksınlar. 3 yıldır Torbalı halkına bir tek hizmet yapmadan, koltuk kavgası yapıyorlar. Torbalı halkı ilk fırsatta bu beceriksiz CHP yönetiminden kurtulacaktır” ifadelerine yer verildi.

O ESNAF GAZETE TORBALI’YA KONUŞTU: ŞAKA YAPTIK!

Gazete Torbalı’nın ulaştığı Güven Kotan isimli esnaf, yaptığı açıklama “Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve CHP’li yöneticileri kandırdım, şaka yaptım” dedi. Kotan, “Kendimi bildim bileli MHP üyesiyim ve Cumhur İttifakı’ndan başka yere oy atmadım. CHP’li yöneticiler işyerime gelip telefonu bana uzatınca kendilerine şaka yapmak istedim. Benim üzerimden siyasi prim yapacaklarını tahmin etmedim” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ