Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yılbaşı sofraları için fiyatları dibe çekti

Yılbaşı sofraları için fiyatları dibe çekti

Canboz Kasap & Şarküteri ılbaşında herkes evine et alabilsin diye kampanya başlatmıştı. Canboz Kasap & Şarküteri’de yarın akşam 20.00’a kadar sucuğun kilosu 140, köfte ve kıyma 150, kuşbaşı et ise 160 liradan satışa sunulacak

Haziran ayında Torbalı’da ‘Çiftlikten halka, toptan fiyatına perakende satış’ sloganıyla açılan ve o günde sonra Torbalı’nın en çok konuşulan işletmesi Canboz Kasap & Şarküteri, verdiği sözde durmaya devam ediyor. Torbalı’da uzun yıllardır hayvancılık sektöründe çalışmalar yürüten Bazo Kardaş, yaptığı yatırımla dar gelirliye umut oldu. Canboz Kasap & Şarküteri firmasıyla kendi çiftliğinde kesilen hayvanları, aracısız-komisyonsuz bir şekilde tüketici ile buluşturan Bazo Kardaş, şimdi de yılbaşında herkes evine et alabilsin diye kampanya başlatmıştı. Canboz Kasap & Şarküteri’de sucuğun kilosu 140, köfte ve kıyma 150, kuşbaşı et ise 160 liradan satışa sunulacak. Piyasanın oldukça altında satışı gerçekleşen ürünlerin lezzeti ise dillere destan. Doğal ortamda, bizzat Taşkesik’teki çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanların günlük kesilerek tezgahları süsleyen Canboz Kasap & Şarküteri yeni yılda da vatandaşın umudu olmaya devam edecek. Canboz Kasap & Şarküteri yarın saat 20.00’a kadar açık olacak.

FİYATLAR MÜŞTERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Açıldığı günden bu yana ilçe sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Canboz Kasap & Şarküteri, çok büyük bir kampanyaya daha imza attı. Haftanın her günün halk günü olarak belirleyen işletme verdiği sözü tuttu. Bir gün değil her gün sloganıyla ilçe sakinlerini bekleyen işletme, hemen hemen her kaleminde diğer kasaplardan çok daha uygun fiyata satış yapıyor. Torbalı’nın aynı zamanda en büyük et entegre tesisi olan bu tesiste, soğuk hava deposu da bulunduğu için azalan etlere anlık takviye de yapılıyor. Şarküteri alanında da hizmet veren Canboz Kasap & Şarküteri yılbaşı gecesi tercihi beyaz etten yana kullanacaklara da çeşit sunmuş oluyor.

KARDAŞ: “SÖZÜMÜZDE DURDUK”

‘Çiftlikten halka’ sloganıyla hizmet vermeye devam eden Canboz Kasap & Şarküteri’nin sahibi Bazo Kardaş, “Biz verdiğimiz sözde durduk. Bir gün değil her gün halk günü yaptık. Herkes yiyebilsin diye fiyatlarımızı daima uygun olacak. Yılbaşında herkes zam yapar ama biz bir tık daha indirime gittik. Kendi yetiştirdiğimiz ürünleri et tanzim satış noktası kurarak aracısız, komisyonsuz bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Hijyen, kalite ve uygun fiyatın birleştiği işletmemize herkesi bekleriz. Saat 20.00’a kadar açık olacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ