Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı halkına teşekkür

Torbalı halkına teşekkür

Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ardından yaralarımızı el birliği ile sarıyoruz diyen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, depremzede vatandaşlarımıza kucak açan, yardım elini uzatan tüm Torbalı halkına teşekkür etti

İlk günden bu yana organize bir şekilde deprem bölgesine Torbalı halkının yardımlarını ulaştıran AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Depremin ertesi gününden itibaren parti binamızda bir kriz masası kurduk. Burada yaptığımız çalışmalarla Torbalı halkının yardımlarını Valiliğimiz, Kaymakamlığımız ve diğer yardım kuruluşlarımızla beraber koordineli bir şekilde deprem bölgesine ulaştırdık. Yardım ve bağış kampanyalarımızla deprem yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Torbalı’da konuk ettiğimiz depremzede ailelerimiz de var. Depremzedelerimize kucak açan, yardımlarını esirgemeyen tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum” dedi.

“DAYANIŞMA İÇERİSİNDE ATLATACAĞIZ”

Türkiye’nin dünyaya örnek olacak bir dayanışma sergilediğini belirten Yüğrük, “İlk günden bu yana milletimiz olağanüstü bir dayanışma örneği ortaya koydu. Bizi millet yapan en önemli değerlerden biri de yardımlaşma ve dayanışma duygumuzdur. Devletimiz ve milletimiz el ele vermiş durumda. Allah’ın izniyle çok kısa bir sürede tüm yaralarımızı saracağız. Bizim milletimiz çok büyük bir millettir. Bu acıyı da dayanışma içerisinde atlatacağız. Devletimiz tüm imkanlarını seferber etmiş durumda. Depremden etkilenen vatandaşlarımızın mağdur olmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ