Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Port Kids Baby Spa yeni adresine taşındı

Port Kids Baby Spa yeni adresine taşındı

Annelerin ilk tercihi baby spa anne-çocuk aktivite alanı olan Port Kids Bebek Spa ve Anne Çocuk Aktivite Merkezi adresi değiştirdi. Daha geniş, ferah ve kullanışlı bir yere taşınan işletme, faaliyetlerini bundan sonra burada sürdürecek.

YAKLAŞIK bir yıldır Ertuğrul Dörtyol’da hizmet veren Port Kids, yine aynı mahalledeki Abdülhamit Caddesi üzerindeki (demiryolu karşısı – Seç Market yanı) 200 metrekarelik yerine taşındı. Daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bu değişikliği yaptıklarını söyleyen Funda Mertel’in sahibi olduğu mekanda 18 aydan 5 yaşa kadar ebeveyn katılımlı oyun grupları, çalışan annelerin çocuklarıyla vakit geçirebilmeleri için eğlenceli atölyeler ve bebek spa alanı yer alıyor.

AVRUPA’DA OLDUKÇA YAYGIN

AVRUPA’DA oldukça popüler olan bebek spa merkezi kültürü artık Torbalı’da da yaygınlaşmaya devam ediyor. İşletmede, Torbalı’daki ilk ve tek ozon sistemli jakuziler kullanılırken, yenidoğan bebeklerin kullandığı küçük jakuzi yanında büyük jakuzi ile 36 aya kadar hizmet verebiliyor.

‘MERKEZLERİMİZİN İMKANLARINDAN YARARLANMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIN’

İŞLETME sahibi Funda Mertel, “Merkezimizde Ozon ve Isı sabitleme sistemli Spa Merkezi, Bebek masajı, Oyun grupları ve Anne & çocuk eğitimi gibi hizmetler sunuyoruz. Sizlerde merkezlerimizin imkanlarından yararlanmak isterseniz bizlere 0 506 359 92 15 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

‘EĞLENCELİ – SAĞLIKLI VAKİT GEÇİRİP, TATLI BİR ANI OLUŞTURMALARINI SAĞLIYORUZ’

ANAOKULU öğretmeni olan ve 13 yıl deneyiminden sonra bu mekanı açan Mertel, “Bebeklerin 40 hünlükten 2,5 yaşa kadar özel ozon istemli jakuziler ile bebeklerinizi hem sağlık açısından destek olup, hem de anne ile babanın çocuklarıyla eğlenceli – sağlıklı vakit geçirip, tatlı bir anı oluşturmalarını sağlıyoruz. Torbalı’nın böylesine bir mekana ihtiyacı vardı. İlçe halkının mekanımıza olan ilgisi çok güzel… Kendilerine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ