Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar’dan AK Parti’ye davet

Çağlar’dan AK Parti’ye davet

Uzun yıllar Torbalıspor ve Çaybaşıspor’da futbol oynayan, tekstil ve taşımacılık sektöründe hizmet veren Torbalı’nın sevilen iş insanlarından Ali Örşan, üyesi olduğu İyi Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçti. Örşan’ın parti rozetini AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar taktı

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 2 ay gibi bir süre kala Torbalı’da AK Parti’ye yoğun bir katılım var. Bulunduğu partiden istifa ederek AK Parti saflarına katılan son isim Torbalı’nın genç isimlerinden Ali Örşan oldu. Daha önce İyi Parti üyesi olan Örşan, partisinden istifa ederek AK Parti’ye üye oldu. Örşan’ın rozetini AK Parti Torbalı Seçim Koordinasyon Başkanı (SKM) Özgür Erman Çağlar taktı. Örşan’ı ilk tebrik eden isim ise AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük oldu.

BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN KADER SEÇİMİ

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine dikkat çeken Ali Örşan, “Bu seçimde Türkiye’nin geleceğine ve Türkiye Yüzyılına oy vereceğiz. Sadece Cumhurbaşkanı seçmekle kalmayacağız, aynı zamanda ülkemizin ve milletimizin yüzyıllık rotasını da tayin etmiş olacağız. Bundan dolayı ben de ülkesini, milletini seven her genç vatandaşımız gibi AK Parti saflarına katılmayı uygun gördüm. Türkiye’nin gelecek yüzyıllara umutla bakacağı tek adres AK Parti, tek lider Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. AK Parti’ye üye olmamda değerli başkanımız Özgür Erman Çağlar’ın da önemli bir payı var” ifadelerini kullandı.

ÇAĞLAR’DAN TORBALILI GENÇLERE ÇAĞRI

Seçim takviminin ilerledikçe AK Parti’ye katılımların da arttığını belirten Seçim Koordinasyon Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Partimize yoğun bir katılım var. Özellikle gençlerimizin çok büyük teveccühü var. Türkiye’nin geleceğini AK Parti’de gören birçok duyarlı vatandaşımız partimize gelerek hem üye oluyor, hem de sahada aktif çalışmak için görev istiyor. Bu durum bizleri çok memnun ediyor. Yeni katılımlarla beraber gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Buradan ülkesini ve milletini seven tüm duyarlı vatandaşlarımızı da AK Parti çatısı altında aktif siyaset yapmaya, Türkiye Yüzyılını birlikte inşa etmeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ