Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Gençlerin adresi Cumhur İttifakı

Gençlerin adresi Cumhur İttifakı

AK Parti Ayrancılar Seçim Koordinasyon Merkezi’nin gençlere yönelik gerçekleştirdiği etkinlik büyük bir katılım ile gerçekleşti. 14 Mayıs seçimlerinde ilk kez oy kullanacak olan gençler Cumhur İttifakı çatısı altında buluştu

AK Parti Ayrancılar Seçim Koordinasyon Merkezi önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, Kadın ve Gençlik Kolları’nın da katıldığı toplantıya çok sayıda Ayrancılar’lı genç de ilgi gösterdi. Düzenlenen etkinlikte gençlere seslenen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe emanet ettiği Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını gençlerimizle beraber inşa edeceğiz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 vizyonu doğrultusunda Cumhur İttifakı çatısı altında geleceğimizi gençlerimiz belirleyecek” dedi.

GENÇLERDEN AK PARTİ’YE YOĞUN İLGİ

Torbalı’nın her mahallesinde gençlerin AK Parti’ye yoğun ilgi gösterdiklerini belirten Yüğrük, “Saha çalışmalarımızda gençlerimizin AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na yoğun teveccühünü görüyoruz. Özellikle genç potansiyeli çok yüksek olan Ayrancılar bölgemizde bu destek daha net bir şekilde görülüyor. Kurulduğu günden bu yana gençlere en fazla desteği veren siyasi parti AK Parti olmuştur. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, savunma sanayide, teknolojik gelişmelerde Türkiye’yi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaran AK Parti, bu nedenle gençlerin partisi olmayı başarmıştır” dedi.

GENÇLERİMİZ GERÇEKLERİ GÖRÜYOR

Yüğrük, “Terörle arasına mesafe koyamayanlar ve bugün onlarla yol yürüyenler gençlerimizi çeşitli harflerle kategorize etmeye çalışıyorlar. Şunu herkes bilsin ki bizim gençlerimiz vatanına, milletine, ezanına, bayrağına bağlıdır. AK Parti’nin içerde ve dışarda 20 yılda elde ettiği demokratik kazanımlara bağlıdır. Bugün gençlerimize 20-30 yıl önceki karanlık Türkiye’yi vaat edenler en güzel cevabı 14 Mayıs seçimlerinde alacaklar. Biz gençlerimizle beraber aydınlık bir Türkiye yolunda Cumhur İttifakı çatısı altında yürümeye devam ediyoruz. Gençlerimizi seviyoruz, gençlerimize inanıyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ