Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kaya’dan köylere bayram ziyareti

Kaya’dan köylere bayram ziyareti

İyi gününde, kötü gününde her zaman Torbalı halkının yanında olan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Ramazan Bayramı’nın ilk günü Torbalı’nın köylerini ve Ayrancılar’ı turladı. Milletvekili Kaya, her gittiği yerde büyük bir coşku ile karşılanıyor. Gün boyu ilçede köyleri ziyaret eden Kaya, akşam da Ayrancılar’da kahvehaneleri ziyaret etti.

BAYRAMI KÖYLERDE GEÇİRDİ

Torbalı’nın evladı Mahmut Atilla Kaya bayramın ilk gününde Torbalı’da hemşehrileriyle bayramlaştı. Kaya’nın ilk durağı kendi köyü olan Karakızlar oldu. Karaot, Dağkızılca, Çakırbeyli ve Çapak’ta hemşehrileri ile bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı halkının bayramını kutladı. Kaya, ziyaret ettiği köylerde sevgi seli ile karşılandı.

AYRANCILAR, VEKİLİNİN YİNE YANINDA

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, akşam saatlerinde de Ayrancılar’ı ziyaret etti. Önce Ayrancılar Seçim Koordinasyon Merkezi’nde partilileri ile bayramlaşan Kaya, çocuklara bayram harçlığı dağıttı. Kaya daha sonra ise kahvehaneleri ziyaret ederek Ayrancılar halkının bayramını kutladı. Milletvekili Kaya’ya AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, önceki dönem Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile AK Parti Torbalı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik ettiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ