Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK PARTİ TEK YÜREK

AK PARTİ TEK YÜREK

14 Mayıs seçimlerine birkaç gün kaldı. Bu Pazar günü milletimiz sandık başına giderek oy kullanacak. Ya Erdoğan’a oy verecek, yada 7 başkan yardımcısı olan, HDP’nin desteklediği, bazen 8’li, bazen 9’lu olan bir koalisyonun adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verecek…

Seçim süreci boyunca siyasi partiler çalışmalarını sürdürdü.

Torbalı’da en güzel çalışmayı AK Parti yapıyor.

Bu fotoğrafta da gördüğünüz gibi, herkes tek yürek olmuş durumda.

Söz konusu AK Parti olunca, söz konusu Recep Tayyip Erdoğan olunca, söz konusu Mahmut Atilla Kaya olunca, söz konusu vatan, millet, bayrak olunca AK Parti’de herkes yan yana geliyor, sırt sırta veriyor, omuz omuza çalışıyor.

AK Parti’nin her çalışmasında başta İlçe Başkanı Metin Yüğrük ve İlçe Yönetimi olmak üzere, belediye meclis üyeleri, SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, önceki dönem Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın bir araya geliyorlar, aynı hedefte buluşuyorlar.

AK Parti’nin Torbalı’da önde olmasının da sebebi işte bu birlik ve beraberliktir.

Birlikten kuvvet doğar misali AK Parti, Torbalı’da birlik olduğu her seçimde birinci parti olmuştur. Her genel seçimde birinci parti olmasının da sebebi budur.

Kimsenin kişisel bir hesabı yok, kimsenin gizli bir ajandası yok, kimsenin şahsi bir beklentisi yok, herkes Erdoğan için, AK Parti için, Torbalı için, Türkiye için omuz omuza vermiş durumda.

Göreceksiniz bakın, AK Parti bu dayanışmanın, bu birlik ve beraberliğin neticesini 14 Mayıs’ta çok güzel bir şekilde alacaktır. 60 mahallede sandık sonuçları açıklandığı zaman kaybeden olmayacak, Erdoğan ile birlikte, AK Parti ile birlikte tüm Türkiye kazanacak, tüm milletimiz kazanacak, tüm Torbalı kazanacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ